عرضه ۱۸۰ هزار جلد کتاب در کتابخانه مسجد النبی عرضه ۱۸۰ هزار جلد کتاب در کتابخانه مسجد النبی عرضه ۱۸۰ هزار جلد کتاب در کتابخانه مسجد النبی بعثه مقام معظم رهبری در گپ بعثه مقام معظم رهبری در سروش بعثه مقام معظم رهبری در بله
عرضه ۱۸۰ هزار جلد کتاب در کتابخانه مسجد النبی عرضه ۱۸۰ هزار جلد کتاب در کتابخانه مسجد النبی عرضه ۱۸۰ هزار جلد کتاب در کتابخانه مسجد النبی عرضه ۱۸۰ هزار جلد کتاب در کتابخانه مسجد النبی عرضه ۱۸۰ هزار جلد کتاب در کتابخانه مسجد النبی

عرضه ۱۸۰ هزار جلد کتاب در کتابخانه مسجد النبی

کتابخانه مسجدالنبی در مدینه ده‌ها هزار جلد کتاب در موضوعات مختلف را در اختیار بازدیدکنندگان گذاشته است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج به نقل از ایکنا؛ کتابخانه مسجد النبی در مدینه با هدف افزایش آگاهی و غنی‌سازی اوقات زائران این مسجد، ده‌ها هزار عنوان کتاب را به خوانندگان عرضه کرده است.


این کتابخانه که وابسته به اداره کل امور حرمین شریفین است، یکی از مهم‌ترین مکان‌هایی است که زائران مسجد النبی  از آن استقبال می‌کنند.


این کتابخانه حدود ۱۸۰ هزار کتاب در ۷۱ طبقه بندی را در خود جای داده است که اکثر آنها کتاب‌‌هایی در مورد سیره نبوی با ۸۶ عنوان و سایر موضوعات و بخش‌های تخصصی هستند.


همچنین یک کتابخانه دیجیتال هوشمند در این کتابخانه موجود است که در آن رایانه‌هایی با کتاب‌های الکترونیکی وجود دارد.


این کتابخانه در بام شمال غربی مسجد که در طرح نوسازی و گسترش آن ساخته شده است، قرار دارد.


هدف از تأسیس این کتابخانه ارائه فرصتی به افراد برای کسب مهارت‌ها و تخصص و همچنین افزایش دانش خود از طریق طیف متنوع کتاب‌هایی است که به بیش از ۲۱ زبان زنده دنیا در آن موجود است.
مطالب مرتبط

نظرات کاربران