حضور ۴۵ هزار نمازگزار در مسجدالاقصی با وجود تدابیر امنیتی در قدس حضور ۴۵ هزار نمازگزار در مسجدالاقصی با وجود تدابیر امنیتی در قدس حضور ۴۵ هزار نمازگزار در مسجدالاقصی با وجود تدابیر امنیتی در قدس بعثه مقام معظم رهبری در گپ بعثه مقام معظم رهبری در سروش بعثه مقام معظم رهبری در بله
حضور ۴۵ هزار نمازگزار در مسجدالاقصی با وجود تدابیر امنیتی در قدس حضور ۴۵ هزار نمازگزار در مسجدالاقصی با وجود تدابیر امنیتی در قدس حضور ۴۵ هزار نمازگزار در مسجدالاقصی با وجود تدابیر امنیتی در قدس حضور ۴۵ هزار نمازگزار در مسجدالاقصی با وجود تدابیر امنیتی در قدس حضور ۴۵ هزار نمازگزار در مسجدالاقصی با وجود تدابیر امنیتی در قدس

حضور ۴۵ هزار نمازگزار در مسجدالاقصی با وجود تدابیر امنیتی در قدس

هزاران فلسطینی با وجود تدابیر شدید امنیتی در قدس، نماز جمعه را در مسجدالاقصی اقامه کردند.

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی فلسطین، بیش از ۴۵ هزار فلسطینی در میان تدابیر شدید امنیتی رژیم صهیونیستی امروز(۱۲ آذرماه) نماز جمعه را در محوطه‌ها و صحن‌های مسجدالاقصی اقامه کردند.


هزاران فلسطینی ساکن کرانه باختری و اراضی اشغالی ۴۸ از نخستین ساعات بامداد امروز به منظور اقامه نماز جمعه راهی مسجدالاقصی شدند.


شیخ محمد سرندح، خطیب مسجدالاقصی در خطبه‌های نماز اظهار داشت: فلسطینیانی که همواره در مسجدالاقصی حضور دارند، روز قیامت پاداش ناملایمتی‌ها را خواهند گرفت.


شیخ محمد سرندح همچنین حضور دائمی دانش‌آموزان و آموزگاران فلسطینی در مسجد مبارک الاقصی را ستود.


حضور فلسطینیان در نمازجمعه در حالی بود که نظامیان ارتش رژیم صهیونیستی روز جمعه تدابیر امنیتی شدیدی را در بخش‌های مختلف شهر بیت‌المقدس به اجرا گذاشتند.


اشغالگران صهیونیست مانع از ورود فلسطینیان ساکن کرانه باختری به شهر قدس و اقامه نماز در مسجد مبارک الاقصی شده و به صورت عامدانه تعدادی از جوانان فلسطینی را در مقابل باب العامود متوقف کردند.
مطالب مرتبط

نظرات کاربران