اعزام نخستین گروه زائران ایرانی به سوریه اعزام نخستین گروه زائران ایرانی به سوریه اعزام نخستین گروه زائران ایرانی به سوریه بعثه مقام معظم رهبری در گپ بعثه مقام معظم رهبری در سروش بعثه مقام معظم رهبری در بله
اعزام نخستین گروه زائران ایرانی به سوریه اعزام نخستین گروه زائران ایرانی به سوریه اعزام نخستین گروه زائران ایرانی به سوریه اعزام نخستین گروه زائران ایرانی به سوریه اعزام نخستین گروه زائران ایرانی به سوریه

اعزام نخستین گروه زائران ایرانی به سوریه

رییس سازمان حج و زیارت با اعلام آغاز مجدد سفرهای زیارتی سوریه گفت : نخستین گروه زائران ایرانی برای زیارت حرم های مطهر حضرت زینب (س) و حضرت رقیه (س) عصر امروز از فرودگاه امام خمینی (ره) عازم دمشق شدند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج به نقل از روابط عمومی سازمان حج و زیارت ؛ علی رضا رشیدیان در این رابطه افزود:  روند اعزام زائران به سوریه طی دو سال گذشته بدلیل بحران کرونا متوقف شده بود که با مجوزهای ستاد ملی مبارزه با کرونا و بهبود شرایط سوریه و از سرگیری سفرهای زیارتی سایر کشورها، طی توافق با سوریه این سفر زیارتی از امروز یکشنبه (12 دی ماه)آغاز شد.


وی توضیح داد: در سفر چندی قبل به سوریه و توافق با مسئولان ذیربط این کشور مقرر شد که سالانه یکصد هزار زائر ایرانی برای زیارت حرم های مطهر حضرت زینب(س) و حضرت رقیه (س) اعزام شوند.


رییس سازمان حج و زیارت تصریح کرد: ثبت نام آزمایشی از هفته گذشته آغاز شد و سه گروه ۲۵ نفره نیز به صورت آزمایشی نام نویسی شدند که نخستین گروه ۲۵ نفره از این زائران امروز یکشنبه دوازدهم دی ماه عازم شدند .


به گفته رشیدیان بسته های زیارتی سوریه و زیارت حرم مطهر حضرت زینب (س) و حضرت رقیه (س) در قالب سفرهای سه و چهار شب اقامت با قیمت های ۸ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان و ۹ میلیون و ۹۰۰هزار تومان ارائه شده است.


وی بیان کرد: با توجه به تلاقی اعزام زایران به سوریه و سالگرد شهادت سردار دلها شهید حاج قاسم سلیمانی ، زایران در مراسمی که به همین مناسبت در سوریه برگزار می شود نیز حضور می یابند و از این فرصت معنوی بهره می گیرند.
مطالب مرتبط

نظرات کاربران