عربستان مدت مجاز برای تکرار عمره را ۱۰ روز اعلام کرد عربستان مدت مجاز برای تکرار عمره را ۱۰ روز اعلام کرد عربستان مدت مجاز برای تکرار عمره را ۱۰ روز اعلام کرد بعثه مقام معظم رهبری در گپ بعثه مقام معظم رهبری در سروش بعثه مقام معظم رهبری در بله
عربستان مدت مجاز برای تکرار عمره را ۱۰ روز اعلام کرد عربستان مدت مجاز برای تکرار عمره را ۱۰ روز اعلام کرد عربستان مدت مجاز برای تکرار عمره را ۱۰ روز اعلام کرد عربستان مدت مجاز برای تکرار عمره را ۱۰ روز اعلام کرد عربستان مدت مجاز برای تکرار عمره را ۱۰ روز اعلام کرد

عربستان مدت مجاز برای تکرار عمره را ۱۰ روز اعلام کرد

وزارت حج و عمره عربستان سعودی با لغو جواز تکرار عمره و امکان رزرو جدید اعلام کرد: مدت مجاز برای تکرار عمره ۱۰ روز است.

به گزارش روسیا الیوم، وزارت حج و عمره عربستان سعودی اعلام کرد که تکرار عمره و امکان رزرو جواز جدید با تکمیل عمره قبلی را لغو کرده و مدت مجاز برای تکرار عمره ۱۰ روز است.


وزارت حج و عمره عربستان سعودی این اصلاحیه را در تعیین مهلت مجاز تکرار عمره به دلیل اقدامات پیشگیرانه‌ای دانست که در حرمین شریفین مجدداً اعمال شده است.


اداره کل امور مسجدالحرام و مسجدالنبی(ص) اعلام کرد که در کل مسجدالحرام و صحن‌های بیرونی آن دستورالعمل‌های مربوط به فاصله‌گذاری اجتماعی بین نمازگزاران و زائران را اجرا کرده و اعلامیه‌های دیواری مربوط به لزوم حفظ فاصله‌گذاری فیزیکی بین صفوف نمازگزاران و مسیرهای عمره‌گزاران را بازگردانده است.


این رویه شامل صحن و نمازخانه‌های داخل حرم مکی و صحن‌های آن است تا سلامت جان زائران و نمازگزاران حفظ و از شیوع ویروس کرونا جلوگیری شود.


وزارت کشور عربستان سعودی از یکم دسامبر(۱۰ آذر) به شهروندان برخی کشورها اجازه حضور در مناسک عمره را داده است؛ اما حالا با افزایش مجدد شمار مبتلایان به کرونا در این کشور مسئولین سعودی از امکان توقف مجدد عمره برای خارجی‌ها خبر می‌دهند.


با توجه به شمار افراد شناسایی شده جدید مبتلا به کرونا در عربستان سعودی، وزارت بهداشت این کشور از احتمال افزایش قابل توجه این تعداد طی روزهای آتی خبر می‌دهد.
مطالب مرتبط

نظرات کاربران