شاه کلید سعادت خدمت خالصانه است شاه کلید سعادت خدمت خالصانه است شاه کلید سعادت خدمت خالصانه است بعثه مقام معظم رهبری در گپ بعثه مقام معظم رهبری در سروش بعثه مقام معظم رهبری در بله
شاه کلید سعادت خدمت خالصانه است شاه کلید سعادت خدمت خالصانه است شاه کلید سعادت خدمت خالصانه است شاه کلید سعادت خدمت خالصانه است شاه کلید سعادت خدمت خالصانه است

شاه کلید سعادت خدمت خالصانه است

مسئول دفتر نمایندگی بعثه مقام معظم رهبری در استان آذربایجان غربی در محفل انس و معارف قرآن کریم شاه کلید سعادت را خدمت خالصانه عنوان و شهید سردار قاسم سلیمانی را نماد خدمت خالصانه معرفی کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج، حجت الاسلام و المسلمین میرزایی مسئول دفتر نمایندگی بعثه مقام معظم رهبری در استان آذربایجان غربی، در محفل انس و معارف قرآن کریم که در سالن اجتماعات حج و زیارت استان آذربایجان غربی برگزار شد، شاه کلید سعادت را خدمت خالصانه عنوان و شهید سردار حاج قاسم سلیمانی را نماد خدمت خالصانه معرفی کرد.


وی با اشاره به آیات و روایات جایگاه خدمت به بندگان الهی را متذکر شد و عرصه حج و زیارت را بهترین فرصت و نعمت برای خدمت دانست.


وی در ادامه با بیان ویژگی های سردار دل ها شهید حاج قاسم سلیمانی، سردار مقاومت را نماد خدمت خالصانه معرفی و بر لزوم پیروی از اندیشه و عمل به توصیه های آن شهید تاکید کرد.


براساس این گزارش، در این محفل، استاد صمد محمدپور از قاریان برجسته کشور آیاتی  از سوره مبارکه انسان را تلاوت کرد.


 
مطالب مرتبط

نظرات کاربران