درخواست تخریب گنبد طلایی مسجدی در قدس اشغالی درخواست تخریب گنبد طلایی مسجدی در قدس اشغالی درخواست تخریب گنبد طلایی مسجدی در قدس اشغالی بعثه مقام معظم رهبری در گپ بعثه مقام معظم رهبری در سروش بعثه مقام معظم رهبری در بله
درخواست تخریب گنبد طلایی مسجدی در قدس اشغالی درخواست تخریب گنبد طلایی مسجدی در قدس اشغالی درخواست تخریب گنبد طلایی مسجدی در قدس اشغالی درخواست تخریب گنبد طلایی مسجدی در قدس اشغالی درخواست تخریب گنبد طلایی مسجدی در قدس اشغالی

درخواست تخریب گنبد طلایی مسجدی در قدس اشغالی

منابع خبری روز جمعه گزارش دادند که شهرداری منطقه بیت صفافا واقع در جنوب شرق قدس اشغالی از دادگاهی محلی درخواست کرده تا حکم به تخریب گنبد طلایی مسجد «الرحمن» در این منطقه را بدهد.

به گزارش ایرنا، شهرداری بیت صفافا، پس از فشار شهرک نشینان و سازمان های صهیونیستی به صورت رسمی از دادگاهی محلی در این منطقه خواست تا به تخریب گنبد طلایی و یکی از طبقه های مسجد الرحمن که بیش از یکصد سال قدمت دارد، حکم بدهد.


بر اساس این گزارش، محمد علیان، یکی از بزرگان بیت صفافا گفت: اگر فشار شهرک نشینان نبود، شهرداری از دادگاه درخواست تخریب گنبد مسجد الرحمن را نمی کرد.


وی درباره خطراتی که مساجد این منطقه را تهدید می کند هشدار داد و تأکید کرد، مردم از مساجد محافظت خواهند کرد و اجازه تخریب آنها را نخواهند داد.


پیش تر گروهی از اعضای سازمان های صهیونیستی به شهرداری نامه نوشته و در آن گفته بودند که نمی خواهند این منطقه به حرم شریف تبدیل شود و قدس به مکه مکرمه تبدیل شود.


مسجد الرحمن اخیرا توسط کمیته مساجد مرمت شده و یکی از چهار مسجد منطقه بیت صفافا است و عمر این مسجد از عمر رژیم صهیونیستی بیشتر است.
مطالب مرتبط

نظرات کاربران