جلسه روحانیون و مداحان بعثه مقام معظم رهبری در کربلا جلسه روحانیون و مداحان بعثه مقام معظم رهبری در کربلا جلسه روحانیون و مداحان بعثه مقام معظم رهبری در کربلا بعثه مقام معظم رهبری در گپ بعثه مقام معظم رهبری در سروش بعثه مقام معظم رهبری در بله
جلسه روحانیون و مداحان بعثه مقام معظم رهبری در کربلا جلسه روحانیون و مداحان بعثه مقام معظم رهبری در کربلا جلسه روحانیون و مداحان بعثه مقام معظم رهبری در کربلا جلسه روحانیون و مداحان بعثه مقام معظم رهبری در کربلا جلسه روحانیون و مداحان بعثه مقام معظم رهبری در کربلا

جلسه روحانیون و مداحان بعثه مقام معظم رهبری در کربلا

جلسه روحانیون و مداحان بعثه مقام معظم رهبری در هتل کربلا الدولی برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج؛ جلسه روحانیون و مداحان کاروان های اعزامی به عتبات عالیات روز یکشنبه (11 اردیبهشت ماه) در هتل کربلا الدولی برگزار شد.


در ابتدای این جلسه حجت‌الاسلام والمسلمین بهجتی مسئول دفتر نمایندگی بعثه مقام معظم رهبری در کشور عراق از تلاشهای روحانیون و مداحان در خدمت به زائران عتبات تقدیر و تشکر کرد.


وی با اشاره به سوالات مکرر زائران درباره زمان عید فطر و نحوه پرداختن زکات فطره برخی احکام و مسائل مرتبط با این موضوع را بیان کرد.


ذکر برخی نکات اخلاقی در زمینه چگونگی داشتن زندگی همراه با تقوا از دیگر موضوعات مطرح شده توسط حجت‌الاسلام والمسلمین بهجتی در این جلسه بود.


وی در پایان این جلسه مواردی از مسائل مبتلابه زائران عتبات را عنوان کرد و روحانیون و مداحان را نسبت به توجه به توانایی‌ها و حساسیت‌های زائران از سنین و اقشار مختلف توجه داد.
مطالب مرتبط

نظرات کاربران