اعزام اولین کاروان حج تمتع، سوم خرداد اعزام اولین کاروان حج تمتع، سوم خرداد اعزام اولین کاروان حج تمتع، سوم خرداد بعثه مقام معظم رهبری در گپ بعثه مقام معظم رهبری در سروش بعثه مقام معظم رهبری در بله
اعزام اولین کاروان حج تمتع، سوم خرداد اعزام اولین کاروان حج تمتع، سوم خرداد اعزام اولین کاروان حج تمتع، سوم خرداد اعزام اولین کاروان حج تمتع، سوم خرداد اعزام اولین کاروان حج تمتع، سوم خرداد

اعزام اولین کاروان حج تمتع، سوم خرداد

رئیس سازمان حج و زیارت از پیگیری برای کاهش زمان سفر حج تمتع خبرداد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج، سید عباس حسینی رئیس سازمان حج و زیارت در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان آخرین جزئیات حج ۱۴۰۲ گفت: پیش پرواز حج تمتع که شامل عوامل اجرایی خواهد بود ۲۸ تا ۳۰ اردیبهشت ماه امسال انجام خواهد شد.


وی افزود: براساس برنامه ریزی‌ها و تدابیر اندیشیده شده، اعزام نخستین کاروان زائران حج تمتع ۱۴۰۲ در سوم خرداد انجام می‌شود.


حسینی با اشاره به تغییرات ساختار کارگزاری حج امسال گفت: در سال‌های گذشته بسیاری از کار‌های مربوط زائران در عربستان با حضور عوامل کارگزاری کشورمان انجام می‌شد، اما امروز از مرحله فرودگاه تا هتل و سایر خدمات به وسیله عوامل خدماتی عربستان و با امکانات و خدمات بیشتری اجرا می‌شود.


رئیس سازمان حج وزیارت با اشاره به سفر حج تمتع و مدت زمان آن خاطرنشان کرد: با جدیت به دنبال عملیاتی کردن مطالبه رهبر معظم انقلاب در این زمینه هستیم تا زمان سفر را کاهش دهیم.


پیشتر وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفته بود کاهش ایام حضور حجاج در حج یکی از انتظارات ما از سازمان حج و زیارت است که در این زمینه باید ناوگان حمل و نقل هوایی به ما کمک کند.
مطالب مرتبط

نظرات کاربران