نخستین زائران ورودی به عربستان از کدام کشورها هستند؟ نخستین زائران ورودی به عربستان از کدام کشورها هستند؟ نخستین زائران ورودی به عربستان از کدام کشورها هستند؟ بعثه مقام معظم رهبری در گپ بعثه مقام معظم رهبری در سروش بعثه مقام معظم رهبری در بله
نخستین زائران ورودی به عربستان از کدام کشورها هستند؟ نخستین زائران ورودی به عربستان از کدام کشورها هستند؟ نخستین زائران ورودی به عربستان از کدام کشورها هستند؟ نخستین زائران ورودی به عربستان از کدام کشورها هستند؟ نخستین زائران ورودی به عربستان از کدام کشورها هستند؟

نخستین زائران ورودی به عربستان از کدام کشورها هستند؟

نخستین پروازهای حامل حجاج خارجی از پاکستان، هند، نیجریه و بنگلادش امروز و فردا در فرودگاه های عربستان سعودی به زمین می نشینند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج، روزنامه سعودی سبق گزارش داد که فرودگاه های عربستان سعودی خود را برای استقبال از حجاج کشورهای مختلف جهان آماده می‌کنند به طوریکه قرار است نخستین پرواز زائران موسم حج امسال امروز و فردا (21 می) به زمین بنشیند.
 


بر اساس این گزارش، نخستین پروازهای حامل حجاج خارجی که در فرودگاه های عربستان سعودی به زمین می نشینند از پاکستان، هند، نیجریه و بنگلادش خواهند بود.
 


فرودگاه بین المللی محمد بن عبدالعزیز در مدینه منوره نخستین فرودگاهی است که از حجاج امسال خانه خدا ، استقبال به عمل می آورد.
 


پیش بینی می شود عربستان سعودی امسال، میزبان بیش از 2 میلیون حاجی باشد به طوریکه شرکت های هواپیمایی سعودی بیش از یک میلیون و 200 هزار صندلی برای مهمانان خانه خدا در نظر گرفته اند. شش فرودگاه داخلی شامل فرودگاه های جده، ریاض، الدمام، مدینه منوره، الطائف و ینبع پذیرای این پروازها خواهند بود.
مطالب مرتبط

نظرات کاربران