تاریخ پروازهای حجاج کاشانی تغییر کرد تاریخ پروازهای حجاج کاشانی تغییر کرد تاریخ پروازهای حجاج کاشانی تغییر کرد بعثه مقام معظم رهبری در گپ بعثه مقام معظم رهبری در سروش بعثه مقام معظم رهبری در بله
تاریخ پروازهای حجاج کاشانی تغییر کرد تاریخ پروازهای حجاج کاشانی تغییر کرد تاریخ پروازهای حجاج کاشانی تغییر کرد تاریخ پروازهای حجاج کاشانی تغییر کرد تاریخ پروازهای حجاج کاشانی تغییر کرد

تاریخ پروازهای حجاج کاشانی تغییر کرد

رئیس اداره حج و زیارت کاشان ضمن اشاره به هفتم خرداد اولین پرواز حجاج منطقه به حج تمتع گفت: تاریخ پروازهای حجاج کاشانی با اندکی تغییر به هفتم خرداد تغییر کرد.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی حج، حمیدرضا بهروزی‌فر در گفت‌وگو یی ، ضمن اشاره به فرا رسیدن موسم حج، اظهار داشت: امسال 815 زائر از شهرستان‌های کاشان و آران و بیدگل به حج تمتع اعزام می‌شوند و این زائران در قالب شش کاروان قرار می‌گیرند و تاریخ پروازهای حجاج کاشانی با اندکی تغییر از سوم به هفتم خردادماه تغییر کرد.


وی با بیان اینکه از این تعداد کاروان یک کاروان متعلق به آران و بیدگل و پنج کاروان نیز به کاشان اختصاص دارد، افزود: نیمی از کاروان‌های حج تمتع از کاشان مدینه قبل و نیم دیگر مدینه بعد هستند و هزینه سفر زائرین از 110 میلیون تا 130 میلیون تومان متناسب با درجه هتل محل اقامت زائرین تعیین شده است.


رئیس اداره حج و زیارت شهرستان کاشان با بیان اینکه با پیگیری‌های صورت گرفته، تعداد سهمیه زائرین شهرستان در سال 1402 نسبت به 15 سال گذشته رشد 20 درصدی داشته است، ابراز داشت: 375 نفر از زائران مرد و 443 نفر از زائران زن هستند.


وی با بیان اینکه کم سن‌ترین زائر خانم با 17 سال سن و مسن‌ترین زائر خانم با 86 سال سن هستند، گفت: تاریخ اولین پرواز زائرین با چند روز تغییر هفت خرداد، تاریخ آخرین پرواز رفت 26 خرداد تاریخ بازگشت آخرین کاروان اول مرداد است.


بهروزی‌فر تصریح کرد: کاشان در حج 1402 دارای یک مدیر مجموعه با هفت نفر عوامل بوده که وظیفه مدیریت هتل الشرق مکه مکرمه با حدود یک هزار نفر زائر را بر عهده دارند و تعداد عوامل اعزامی از منطقه کاشان جهت خدمت به زائرین 42 نفر شامل مدیر، معاون، مامور اجرایی، روحانی و معین کاروان، آشپز و ذابح است.


| شناسه مطلب: 115552
حجاج حج 1402 پروازمطالب مرتبط

نظرات کاربران