امام جمعه تبریز: حج نمونه کوچکی از جامعه اسلامی برتر است  امام جمعه تبریز: حج نمونه کوچکی از جامعه اسلامی برتر است  امام جمعه تبریز: حج نمونه کوچکی از جامعه اسلامی برتر است بعثه مقام معظم رهبری در گپ بعثه مقام معظم رهبری در سروش بعثه مقام معظم رهبری در بله
 امام جمعه تبریز: حج نمونه کوچکی از جامعه اسلامی برتر است  امام جمعه تبریز: حج نمونه کوچکی از جامعه اسلامی برتر است  امام جمعه تبریز: حج نمونه کوچکی از جامعه اسلامی برتر است  امام جمعه تبریز: حج نمونه کوچکی از جامعه اسلامی برتر است  امام جمعه تبریز: حج نمونه کوچکی از جامعه اسلامی برتر است

امام جمعه تبریز: حج نمونه کوچکی از جامعه اسلامی برتر است

نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی وامام جمعه تبریز از حج به عنوان یک فریضه بزرگ یاد کرد و گفت: مراسم حج نماد مسلمانان و نمونه کوچکی از جامعه اسلامی برتر است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج، حجت الاسلام و المسلمین سیدمحمدعلی آل هاشم این مطلب را در جمع کارکنان دفتر نمایندگی بعثه مقام معظم رهبری و سازمان حج و زیارت و جمعی از  کارگزاران حج استان آذربایجان شرقی بیان کرد.


این دیدار به مناسبت گرامیداشت هفته حج همزمان با چهارمین روز این هفته برگزار شد.


نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی در این دیدار با تاکید بر ابعاد مهم حج گفت: بعد معنوی و عرفانی حج، نمایش بندگی و خشوع است و بعد حیات اجتماعی آن، حضور حجاج به صورت یکسان چه ثروتمند و چه فقیر در کنار هم در مسجدالحرام، صحرای عرفات، مشعرالحرام و منا است.


حجت‌الاسلام آل هاشم خاطر نشان کرد: تقویت روحی، رشد فضائل اخلاقی و افزایش توجه به مسئله ظهور مهدویت از دیگر برکات حج است.


در ابتدای این دیدار ، امیر روحی مدیر حج و زیارت استان آذربایجان شرقی، ضمن تبریک دهه کرامت، گزارشی از مجموعه فعالیتهای اجرایی این سازمان ارایه کرد.


 
مطالب مرتبط

نظرات کاربران