حضور زائران حج تمتع کشورهای مختلف در مسجدالنبی(ص)+ فیلم حضور زائران حج تمتع کشورهای مختلف در مسجدالنبی(ص)+ فیلم حضور زائران حج تمتع کشورهای مختلف در مسجدالنبی(ص)+ فیلم بعثه مقام معظم رهبری در گپ بعثه مقام معظم رهبری در سروش بعثه مقام معظم رهبری در بله
حضور زائران حج تمتع کشورهای مختلف در مسجدالنبی(ص)+ فیلم حضور زائران حج تمتع کشورهای مختلف در مسجدالنبی(ص)+ فیلم حضور زائران حج تمتع کشورهای مختلف در مسجدالنبی(ص)+ فیلم حضور زائران حج تمتع کشورهای مختلف در مسجدالنبی(ص)+ فیلم حضور زائران حج تمتع کشورهای مختلف در مسجدالنبی(ص)+ فیلم

حضور زائران حج تمتع کشورهای مختلف در مسجدالنبی(ص)+ فیلم

تاکنون برخی از زائران حج تمتع کشورهای ایران، اندونزی، پاکستان، هند و مالزی وارد مدینه منوره شده‌اند و در مسجدالنبی (ص) به زیارت می‌پردازند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج به نقل از تسنیم، عملیات پذیرش زائران خارجی حج تمتع از روزهای گذشته آغاز شده و فرودگاه مدینه و طائف بیش از سایر فرودگاه‌های عربستان در این روزها میزبان زائران حج تمتع است.


در حال حاضر در کنار زائران سعودی، برخی از زائران کشورهای ایران، اندونزی، پاکستان، هند و مالزی وارد سرزمین وحی شده‌اند و به زیارت می‌پردازند؛ به طوری که در برخی ساعات تعداد زائران نسبت به هفته گذشته بیش از 2 برابر شده است.


البته مسئولان سعودی اعلام کرده‌اند که تا حدود یک هفته قبل از آغاز عملیات حج تمتع، همه زائران عمره مفرده باید به شهر و کشورهای خود بازگردند و امکان حضور در مکه مکرمه را ندارند.


در روزهای آینده تعداد زائران حاضر در مدینه منوره افزایش می‌یابد و زائران کشورمان با توجه به محدودیت اسکان، فقط 6 روز در شهر پیامبر اعظم (ص) اقامت دارند.


امسال بیش از 2 میلیون و 500 هزار زائر از کشورهای مختلف به حج تمتع مشرف می‌شوند و شش  فرودگاه عربستان آماده پذیرش زائران شده است.


این فیلم حال و هوای مدینه منوره با حضور گروهی از زائران حج تمتع 1444 قمری (1402 شمسی) را به تصویر کشانده است. 
مطالب مرتبط

نظرات کاربران