طرح ویژه آستان قدس عباسی برای خدمت به زائران در سالروز شهادت امام جواد (علیه السلام) طرح ویژه آستان قدس عباسی برای خدمت به زائران در سالروز شهادت امام جواد (علیه السلام) طرح ویژه آستان قدس عباسی برای خدمت به زائران در سالروز شهادت امام جواد (علیه السلام) بعثه مقام معظم رهبری در گپ بعثه مقام معظم رهبری در سروش بعثه مقام معظم رهبری در بله
طرح ویژه آستان قدس عباسی برای خدمت به زائران در سالروز شهادت امام جواد (علیه السلام) طرح ویژه آستان قدس عباسی برای خدمت به زائران در سالروز شهادت امام جواد (علیه السلام) طرح ویژه آستان قدس عباسی برای خدمت به زائران در سالروز شهادت امام جواد (علیه السلام) طرح ویژه آستان قدس عباسی برای خدمت به زائران در سالروز شهادت امام جواد (علیه السلام) طرح ویژه آستان قدس عباسی برای خدمت به زائران در سالروز شهادت امام جواد (علیه السلام)

طرح ویژه آستان قدس عباسی برای خدمت به زائران در سالروز شهادت امام جواد (علیه السلام)

آستان قدس عباسی طرح ویژه ای را برای خدمت به زائران حرم مطهر حضرت عباس (ع) در سالروز شهادت امام محمد جواد (علیه السلام) در شهر کاظمین به اجرا گذاشت.

زین العابدین القریشی، معاون رئیس بخش نگهداری صحن مطهر گفت: آستان قدس عباسی به رسم سنت هیأتی را متشکل از برخی ادارات برای خدمات رسانی در این مناسبت جانسوز اعزام می‌کند. بخش نگهداری صحن مطهر نیز جهت اجرای طرح ویژه این مناسبت به شهر کاظمین اعزام شده است.


وی افزود: این طرح امسال شامل فراهم نمودن ۱۰ مینی بوس برای حمل و نقل زائران در داخل شهر کاظمین و تهیه بیش از ده هزار کلمن آب است. بخش امور خدماتی در کنار انجام بسیاری از امور خدماتی، فراهم نمودن مواد ضدعفونی کننده و عطرافشانی، قالبهای یخ را نیز فراهم می‌کند.


القریشی گفت: بخش مهمانسرا در طول سه روز وعده های غذایی میان زائران توزیع می کند و سایر بخشها نیز خدمات مختلف خود را ارائه خواهند کرد.


گفتنی است آستان قدس عباسی خدمات مختلفی را به زائران ارائه و مراسم عزاداری را در مناسبتهای ویژه شهادت اهل بیت (علیهم السلام) برگزار می کند.
مطالب مرتبط

نظرات کاربران