بررسی نحوه خدمات رسانه ای بیمه ای به زائران اربعین بررسی نحوه خدمات رسانه ای بیمه ای به زائران اربعین بررسی نحوه خدمات رسانه ای بیمه ای به زائران اربعین بعثه مقام معظم رهبری در گپ بعثه مقام معظم رهبری در سروش بعثه مقام معظم رهبری در بله
بررسی نحوه خدمات رسانه ای بیمه ای به زائران اربعین بررسی نحوه خدمات رسانه ای بیمه ای به زائران اربعین بررسی نحوه خدمات رسانه ای بیمه ای به زائران اربعین بررسی نحوه خدمات رسانه ای بیمه ای به زائران اربعین بررسی نحوه خدمات رسانه ای بیمه ای به زائران اربعین

بررسی نحوه خدمات رسانه ای بیمه ای به زائران اربعین

در دیدار نماینده شرکت بیمه میهن با مسئول دفتر نمایندگی بعثه مقام معظم رهبری درعراق نحوه خدمات رسانه ای بیمه ای به زائران اربعین بررسی شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج، آقای شیخ الاسلام نماینده شرکت بیمه میهن با حجت الاسلام والمسلمین بهجتی مسئول دفتر نمایندگی بعثه مقام معظم رهبری درعراق دیدار و درباره نحوه خدمات رسانه ای بیمه ای به زائران اربعین گفتگو کرد.


در این جلسه طرفین در مورد مسائل و مشکلات بیمه ای تبادل نظر کردند و نماینده بیمه میهن درباره جزئیات و نحوه خدمات دهی این بیمه در اربعین امسال توضیحاتی ارائه داد.


وی گفت: در صورت قراردادن دیتای مناسب در کشور عراق می توانیم خدمات شایسته و در خور شأن به زائران ارائه کنیم.


وی افزود: جلسات متعددی با ارگان های عراقی برگزار شده و بیمارستانهایی که خدمات رسانی دارند شناسایی و آخرین اطلاعات و نقشه آن طراحی شده است.


نماینده شرکت بیمه میهن با بیان اینکه داخل مرزهای ایران حدود 400 نیرو مستقر شده اند و نرم افزار و ثبت دیتای اورژانس ها و بیمارستان ها در اختیار آنان قرار داده شده است، گفت: حوادث رصد خواهد شد تا بتوانیم در اسرع وقت خدمات رسانی مطلوبی به زائران اربعین داشته باشیم.


وی در پایان درخصو ص نرخ های بیمه زائران اربعین و خدماتی که بر اساس آن ارائه می شود ، توضیحاتی داد و افزود: تلاش شده است کمترین قیمت بیمه برای زائرین اعلام شود تا همه توان پرداخت داشته باشند.


گفتنی است پوشش بیمه زائرین اربعین امسال به شرکت بیمه میهن واگذار شده و این شرکت به هر یک از زائرین بیمه شده اربعین که در سامانه سماح ثبت نام نموده و حق بیمه خود را پرداخت کرده اند، خدمات مختلفی ارائه می دهد.


جدول تعهدات مالی شرکت بیمه میهن در قالب سه بسته متنوع طراحی شده و هر یک از زائران می بایست یکی از بسته ها را در زمان ثبت نام انتخاب و خریداری نمایند.
مطالب مرتبط

نظرات کاربران