مشارکت بیش از 17 هزار موکب رسمی در خدمت رسانی به زائران اربعین مشارکت بیش از 17 هزار موکب رسمی در خدمت رسانی به زائران اربعین مشارکت بیش از 17 هزار موکب رسمی در خدمت رسانی به زائران اربعین بعثه مقام معظم رهبری در گپ بعثه مقام معظم رهبری در سروش بعثه مقام معظم رهبری در بله
مشارکت بیش از 17 هزار موکب رسمی در خدمت رسانی به زائران اربعین مشارکت بیش از 17 هزار موکب رسمی در خدمت رسانی به زائران اربعین مشارکت بیش از 17 هزار موکب رسمی در خدمت رسانی به زائران اربعین مشارکت بیش از 17 هزار موکب رسمی در خدمت رسانی به زائران اربعین مشارکت بیش از 17 هزار موکب رسمی در خدمت رسانی به زائران اربعین

مشارکت بیش از 17 هزار موکب رسمی در خدمت رسانی به زائران اربعین

سازمان مواکب حسینی در استان نجف اشرف از مشارکت بیش از 17 هزار موکب به صورت رسمی در خدمت رسانی به زائران امام حسین در اربعین سال 1445 هجری خبر داد.

به گزارش خبرگزاری رسمی عراق، زکی جریو، مسئول این سازمان گفت که تاکنون 17 هزار و 409 موکب حسینی به صورت رسمی ثبت شده است که به زائران که به سمت کربلا می روند خدمت رسانی می کند.


وی افزود که این موکب ها در طول ایام اربعین از یکم صفر تا بیستم این ماه خدماتی نظیر خوراک، محل استراحت و حتی خدمات پزشکی ارائه می دهند.


مسئول سازمان مواکب حسینی در استان نجف اشرف گفت که برخی موکب هایی نیز هستند که به صورت رسمی ثبت نشده اما به زائران خدمات می دهند.


جریو تصریح کرد که این مواکب در طول مسیر منتهی به کربلا در استان های بابل و دیوانیه حضور دارند و هماهنگی بالایی با طرف های دولتی در سطح امنیتی، خدماتی و بهداشتی وجود دارد.


وی اظهار داشت که استانداری ها نیز از این مواکب با در اختیار قرار دادن یخ، آب آشامیدنی و سوخت حمایت می کنند.
مطالب مرتبط

نظرات کاربران