خدمت‌رسانی موکب مسیحیان به زائران اربعین خدمت‌رسانی موکب مسیحیان به زائران اربعین خدمت‌رسانی موکب مسیحیان به زائران اربعین بعثه مقام معظم رهبری در گپ بعثه مقام معظم رهبری در سروش بعثه مقام معظم رهبری در بله
خدمت‌رسانی موکب مسیحیان به زائران اربعین خدمت‌رسانی موکب مسیحیان به زائران اربعین خدمت‌رسانی موکب مسیحیان به زائران اربعین خدمت‌رسانی موکب مسیحیان به زائران اربعین خدمت‌رسانی موکب مسیحیان به زائران اربعین

خدمت‌رسانی موکب مسیحیان به زائران اربعین

یک موکب مسیحی در کنار مسلمانان به زائران اربعین امام حسین (ع) خدمت‌رسانی می‌کند.

ایکنا به نقل از یو نیوز نوشت: یک موکب مسیحی با عنوان «عشق حسینی ما را به هم نزدیک می‌کند» در ارائه خدمات به زائران اربعین شرکت دارد.


در مسیر پیاه‌روی زائران اربعین بین نجف و کربلا که مملو از موکب‌هایی از کشورهای مختلف جهان و مذاهب و ادیان مختلف است و همه به زائران امام حسین (ع) و برادرش ابوالفضل العباس (ع) خدمات ارائه می‌کنند، یک موکب مسیحی نیز وجود دارد.


این موکب با شعار «عشق حسینی ما را به هم می‌رساند»، شامل تعدادی از مسیحیان و مسلمانان  است که درحال خدمت زائران اربعین هستند و آن‌ها غذا و نوشیدنی و خدمات دیگر ارائه می‌کنند.


میلیون‌ها مسلمان در سراسر جهان اربعین را که چهلمین روز شهادت امام حسین (ع) و یارانش در روز عاشورا است، را گرامی می دارند.


اربعین امام حسین (ع) بزرگ‌ترین رویداد بشری در جهان محسوب می‌شود و طی آن دسته‌های عزاداری برپا می‌شود و میلیون‌ها نفر از عراق و سراسر جهان برای زیارت حرم امام حسین(ع) و زیارت حرم حضرت عباس (ع) به سرزمین کربلا می‌آیند.
مطالب مرتبط

نظرات کاربران