ارائه ۲۱۸ هزار خدمت به زائران اربعین توسط داوطلبان هلال احمر ارائه ۲۱۸ هزار خدمت به زائران اربعین توسط داوطلبان هلال احمر ارائه ۲۱۸ هزار خدمت به زائران اربعین توسط داوطلبان هلال احمر بعثه مقام معظم رهبری در گپ بعثه مقام معظم رهبری در سروش بعثه مقام معظم رهبری در بله
ارائه ۲۱۸ هزار خدمت به زائران اربعین توسط داوطلبان هلال احمر ارائه ۲۱۸ هزار خدمت به زائران اربعین توسط داوطلبان هلال احمر ارائه ۲۱۸ هزار خدمت به زائران اربعین توسط داوطلبان هلال احمر ارائه ۲۱۸ هزار خدمت به زائران اربعین توسط داوطلبان هلال احمر ارائه ۲۱۸ هزار خدمت به زائران اربعین توسط داوطلبان هلال احمر

ارائه ۲۱۸ هزار خدمت به زائران اربعین توسط داوطلبان هلال احمر

رئیس سازمان امداد و نجات هلال احمر با تاکید بر اینکه خدمت رسانی به زائران حسینی ادامه دارد، از ارائه خدمات به ۲۱۸ هزار نفر خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی هلال احمر؛ محمودی با اشاره به خدمات امداد و نجات در پوشش امدادی مراسم اربعین حسینی (ع) در مرزها طی ۲۰ روز اخیر، گفت: ۲۱۸ هزار زائر در این مدت از خدمات امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر استفاده کردند. داوطلبان جمعیت، ۵۰ هزار و ۶۸۶ نفر را در محل درمان و ٣٦٦٣ نفر را به مراکز درمانی منتقل کردند.


وی ادامه داد: داوطلبان این جمعیت، در برپایی اردوگاه برای اسکان زائران نیز مشارکت داشته و برای ۸۳ هزار و ۹۹۲ زائر شرایط اسکان آماده کردند.


محمودی افزود: یکی از اقدامات جمیعت هلال‌احمر در مراسم امسال راهپیمایی اربعین، ارائه خدمات رایگان مراقبتی و پیشگیرانه در برابر مخاطرات احتمالی است که در این راستا، به ۷۹ هزار و ۶۶۰ نفر از زائران ارائه خدمت شد.
مطالب مرتبط

نظرات کاربران