آغاز اعزام‌ های سفرعمره در صورت تخصیص منابع از نیمه دوم ۱۴۰۲ آغاز اعزام‌ های سفرعمره در صورت تخصیص منابع از نیمه دوم ۱۴۰۲ آغاز اعزام‌ های سفرعمره در صورت تخصیص منابع از نیمه دوم ۱۴۰۲ بعثه مقام معظم رهبری در گپ بعثه مقام معظم رهبری در سروش بعثه مقام معظم رهبری در بله
آغاز اعزام‌ های سفرعمره در صورت تخصیص منابع از نیمه دوم ۱۴۰۲ آغاز اعزام‌ های سفرعمره در صورت تخصیص منابع از نیمه دوم ۱۴۰۲ آغاز اعزام‌ های سفرعمره در صورت تخصیص منابع از نیمه دوم ۱۴۰۲ آغاز اعزام‌ های سفرعمره در صورت تخصیص منابع از نیمه دوم ۱۴۰۲ آغاز اعزام‌ های سفرعمره در صورت تخصیص منابع از نیمه دوم ۱۴۰۲

آغاز اعزام‌ های سفرعمره در صورت تخصیص منابع از نیمه دوم ۱۴۰۲

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: ما آمادگی داریم که در ماه‌های آینده کار اعزام زائرین به سفر عمره را انجام بدهیم و انشاءالله اگر منابع تخصیص داده شود نیمه دوم امسال اعزام های سفر عمره شروع خواهد شد.

محمد مهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در راستای رویکرد مردمی دولت سیزدهم و پاسخگوی بی‌واسطه با مردم در دور دوم پاسخگویی برخط دولتمردان برای سومین بار در محل مرکز ارتباطات مردمی ریاست جمهوری حاضر و پاسخگوی سوالات مردم شد.


وزیر ارشاد در پایان جلسه در جمع خبرنگاران حاضر شد و به سوال خبرنگاران پاسخ داد.


اسماعیلی در پاسخ به سوالی مبنی بر این که چه زمانی اعزام متقاضیان عمره آغاز می شود، گفت: ما این آمادگی را داریم و ان شاءالله بانک مرکزی قول داده بحث تخصیص ارز را برای زائران  فراهم کند.


وی در ادامه گفت: ما آمادگی این را داریم که در ماه های آینده کار اعزام زائرین را انجام بدهیم و ان شاءالله اگر منابع تخصیص داده شود نیمه دوم امسال اعزام‌های سفر عمره شروع خواهد شد.


اسماعیلی در پاسخ به این سوال که طی مدت چه زمانی این اعزام ها انجام خواهد شد، گفت: با توجه به تعداد بالایی که متقاضی هستند ما تلاش می‌کنیم حداکثر ظرفیت را به کار بگیریم و ظرف سه الی چهار سال این تعداد به سفر عمره خواهند رفت.
مطالب مرتبط

نظرات کاربران