قدردانی رهبر انقلاب از دولت و ملت عراق برای پذیرایی از زائران اربعین حسینی قدردانی رهبر انقلاب از دولت و ملت عراق برای پذیرایی از زائران اربعین حسینی قدردانی رهبر انقلاب از دولت و ملت عراق برای پذیرایی از زائران اربعین حسینی بعثه مقام معظم رهبری در گپ بعثه مقام معظم رهبری در سروش بعثه مقام معظم رهبری در بله
قدردانی رهبر انقلاب از دولت و ملت عراق برای پذیرایی از زائران اربعین حسینی قدردانی رهبر انقلاب از دولت و ملت عراق برای پذیرایی از زائران اربعین حسینی قدردانی رهبر انقلاب از دولت و ملت عراق برای پذیرایی از زائران اربعین حسینی قدردانی رهبر انقلاب از دولت و ملت عراق برای پذیرایی از زائران اربعین حسینی قدردانی رهبر انقلاب از دولت و ملت عراق برای پذیرایی از زائران اربعین حسینی

قدردانی رهبر انقلاب از دولت و ملت عراق برای پذیرایی از زائران اربعین حسینی

رهبر معظم انقلاب از دولت، ملت، نیروهای انتظامی و حشدالشعبی عراق برای پذیرایی از زائران اربعین حسینی قدردانی کردند.

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز در دیدار هزاران نفر از مردم استان‌های «سیستان و بلوچستان» و «خراسان جنوبی»،  از دولت، ملت، نیروهای انتظامی و حشدالشعبی عراق برای پذیرایی از زائران اربعین حسینی قدردانی کردند.


رهبر معظم انقلاب فرمودند: از نیروی انتظامی خودمان هم صمیمانه تشکر می‌کنم‌ که در این قضیه رفت‌وآمدها و مرز، فکرشان را به کار انداختند و شب و روز نشناختند؛ قدر این جوانان خوب را در بخش‌های مختلف باید بدانیم.


گفتنی است مدیریت حرم حضرت عباس (ع) تعداد زائرین اربعین امام حسین (ع) در کربلای معلی را در سال جاری ۲۲ میلیون و ۱۹ هزار و ۱۴۶ نفر اعلام کرد.


به گزارش مقامات رسمی عراق، امسال نیز ایرانی‌ها در بین زائران خارجی اکثریت را تشکیل دادند و حدود چهار میلیون ایرانی در این مراسم شرکت کردند.


بر اساس منابع رسانه‌ای عراقی در بین کشورهای خارجی پس از ایران، افغانستان، پاکستان و هندوستان بیشترین تعداد زائر اربعین حسینی را به خود اختصاص دادند.
مطالب مرتبط

نظرات کاربران