افتخار ملت عراق و خادمین اعتاب مقدسه خدمتگزاری به زائران است افتخار ملت عراق و خادمین اعتاب مقدسه خدمتگزاری به زائران است افتخار ملت عراق و خادمین اعتاب مقدسه خدمتگزاری به زائران است بعثه مقام معظم رهبری در گپ بعثه مقام معظم رهبری در سروش بعثه مقام معظم رهبری در بله
افتخار ملت عراق و خادمین اعتاب مقدسه خدمتگزاری به زائران است افتخار ملت عراق و خادمین اعتاب مقدسه خدمتگزاری به زائران است افتخار ملت عراق و خادمین اعتاب مقدسه خدمتگزاری به زائران است افتخار ملت عراق و خادمین اعتاب مقدسه خدمتگزاری به زائران است افتخار ملت عراق و خادمین اعتاب مقدسه خدمتگزاری به زائران است

افتخار ملت عراق و خادمین اعتاب مقدسه خدمتگزاری به زائران است

تولیت عتبه حسینی خدمتگزاری به زائران سیدالشهداء(ع) را افتخار ملت عراق و خادمین اعتاب مقدسه عنوان کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج، حجت الاسلام والمسلمین حسین بهجتی مسئول دفتر نمایندگی بعثه مقام معظم رهبری در عراق با آقایان حسن الرشید تولیت و سید جعفر الموسوی مشاور تولیت شرعی عتبه حسینی دیدار و گفتگو کرد.


در این دیدار ، مسئول دفتر نمایندگی بعثه در عراق از خدمات مسئولین و خادمین اعتاب مقدسه در ارائه خدمات به زائرین ایرانی در طول سال و بویژه ایام اربعین تقدیر کرد و آن را نشاندهنده کرامت و گذشت مردم عراق دانست.


وی به پیام تشکر حضرت آیت الله العظمی خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در تقدیر و تشکر از میزبانی دولت و ملت عراق از زائرین حضرت سیدالشهداء (ع) اشاره کرد و مراسم اربعین را نشاندهنده وحدت دو ملت در پیروی از مسیر امام حسین(ع)و یارانش توصیف کرد.


در ادامه این دیدار تولیت عتبه حسینی نیز به اهتمام ملت عراق در میزبانی از زائران حسینی اشاره کرد و خدمتگزاری زائران حضرت سیدالشهداء (ع) را  افتخار ملت عراق و خادمین اعتاب مقدسه دانست.


در پایان این دیدار لوح یادبودی از طرف بعثه مقام معظم رهبری درعراق به مسئولین اعتاب مقدسه به پاس زحمات و خدمات آنان نسبت به زائران حسینی اهدا شد.
مطالب مرتبط

نظرات کاربران