چهار و نیم میلیون زائر به مشهد مقدس وارد شدند چهار و نیم میلیون زائر به مشهد مقدس وارد شدند چهار و نیم میلیون زائر به مشهد مقدس وارد شدند بعثه مقام معظم رهبری در گپ بعثه مقام معظم رهبری در سروش بعثه مقام معظم رهبری در بله
چهار و نیم میلیون زائر به مشهد مقدس وارد شدند چهار و نیم میلیون زائر به مشهد مقدس وارد شدند چهار و نیم میلیون زائر به مشهد مقدس وارد شدند چهار و نیم میلیون زائر به مشهد مقدس وارد شدند چهار و نیم میلیون زائر به مشهد مقدس وارد شدند

چهار و نیم میلیون زائر به مشهد مقدس وارد شدند

معاون فرهنگی، اجتماعی و زیارت استانداری خراسان رضوی گفت: همزمان با دهه پایانی ماه صفر و تا پایان ۲۴ شهریور، بیش از چهار و نیم میلیون زائر وارد مشهد مقدس شدند.

حجت الاسلام حجت گنابادی نژاد روز شنبه در گفت و گویی افزود: از امروز بازگشت زائران نیز آغاز شده است و طبق آمار بیش از هزار و ۹۲۰ اتوبوس پیش فروش شده که یک رکورد شمرده می‌شود.


وی با اشاره به تاکید رئیس جمهور بر تقویت ظرفیتهای خدمت رسانی به زائران در دیدار با مسئولان استانی بیان کرد: علاوه بر افزایش ظرفیت ناوگان جاده‌ای، هواپیماهای پهن پیکر نیز بکار گرفته شده و ناوگان ریلی نیز افزایش یافته است.


معاون فرهنگی، اجتماعی و زیارت استانداری خراسان رضوی اظهار داشت: جریان خدمت رسانی به زائران تا پایان شهریورماه ادامه دارد.


وی گفت: از زائران و مجاوران درخواست می‌شود برای بازگشت خود برنامه ریزی کنند تا در مسیر برگشت با ترافیک سنگین مواجه نشوند.
مطالب مرتبط

نظرات کاربران