ششم مهر آغاز سی‌وهفتمین کنفرانس بین‌المللی وحدت اسلامی ششم مهر آغاز سی‌وهفتمین کنفرانس بین‌المللی وحدت اسلامی ششم مهر آغاز سی‌وهفتمین کنفرانس بین‌المللی وحدت اسلامی بعثه مقام معظم رهبری در گپ بعثه مقام معظم رهبری در سروش بعثه مقام معظم رهبری در بله
ششم مهر آغاز سی‌وهفتمین کنفرانس بین‌المللی وحدت اسلامی ششم مهر آغاز سی‌وهفتمین کنفرانس بین‌المللی وحدت اسلامی ششم مهر آغاز سی‌وهفتمین کنفرانس بین‌المللی وحدت اسلامی ششم مهر آغاز سی‌وهفتمین کنفرانس بین‌المللی وحدت اسلامی ششم مهر آغاز سی‌وهفتمین کنفرانس بین‌المللی وحدت اسلامی

ششم مهر آغاز سی‌وهفتمین کنفرانس بین‌المللی وحدت اسلامی

سی‌وهفتمین کنفرانس بین‌المللی وحدت اسلامی با موضوع همکاری‌های اسلامی برای دستیابی به ارزش‌های مشترک از پنجشنبه ششم مهر در تهران برگزار می‌شود.

امسال سی و هفتمین کنفرانس وحدت اسلامی از پنجشنبه ششم مهر مصادف با ۱۲ ربیع الاول آغاز هفته وحدت، تا ۱۱ مهر برابر با ۱۷ ربیع الاول به صورت وبیناری و حضوری برگزار می‌شود.


بخش وبیناری از ششم تا هشتم مهر خواهد بود و بخش حضوری روز‌های نهم و دهم مهر برگزار می‌شود و ۱۱ مهر میهمانان کنفرانس به دیدار رهبر انقلاب می‌روند.


هدف از برگزاری کنفرانس بین‌المللی وحدت اسلامی، ایجاد اتحاد و همبستگی در میان مسلمانان، همفکری علماء و دانشمندان برای تقریب دیدگاه‌های علمی و فرهنگی آنان و نیز بررسی و ارائه راهکار‌های عملی برای دستیابی به وحدت اسلامی، تشکیل امت واحده در جهان اسلام، حل مسائل و مشکلات مسلمانان و ارائه راه‌کار‌های مناسب در این باره است.


سی و ششمین کنفرانس بین المللی وحدت اسلامی سال گذشته با حضور ۲۰۰ اندیشمند از ۶۰ کشور و ۱۰۰ شخصیت سیاسی و فرهنگی داخلی با شعار «اتحاد اسلامی، صلح و پرهیز از تفرقه و تنازع در جهان اسلام؛ راهکار‌های اجرایی و اقدامات عملیاتی» برگزار شد.


گفتنی است؛ کنفرانس‌هایی در طول سال به صورت منطقه‌ای در استان‌های گلستان، سیستان و بلوچستان، خراسان و کردستان برگزار شد، همچنین کنفرانس‌هایی نیز در سطح منطقه برگزار شد.
مطالب مرتبط

نظرات کاربران