راهپیمایی حمایت از کودکان غزه امروز در سراسر کشور برگزار می‌شود راهپیمایی حمایت از کودکان غزه امروز در سراسر کشور برگزار می‌شود راهپیمایی حمایت از کودکان غزه امروز در سراسر کشور برگزار می‌شود بعثه مقام معظم رهبری در گپ بعثه مقام معظم رهبری در سروش بعثه مقام معظم رهبری در بله
راهپیمایی حمایت از کودکان غزه امروز در سراسر کشور برگزار می‌شود راهپیمایی حمایت از کودکان غزه امروز در سراسر کشور برگزار می‌شود راهپیمایی حمایت از کودکان غزه امروز در سراسر کشور برگزار می‌شود راهپیمایی حمایت از کودکان غزه امروز در سراسر کشور برگزار می‌شود راهپیمایی حمایت از کودکان غزه امروز در سراسر کشور برگزار می‌شود

راهپیمایی حمایت از کودکان غزه امروز در سراسر کشور برگزار می‌شود

راهپیمایی سراسری در حمایت از کودکان معصوم غزه امروز در تهران و سراسر کشور برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج، راهپیمایی سراسری در حمایت از کودکان معصوم غزه امروز در تهران و سراسر کشور برگزار می‌شود.


این راهپیمایی در تهران بعد از ظهر امروز در میدان انقلاب و با سخنرانی سردار سلامی برگزار خواهد شد.


تهرانی‌ها از دو مسیر میدان فردوسی و چهارراه نواب به سمت میدان انقلاب اسلامی راهپیمایی می‌کنند.


بیشترین آمار شهدا در حملات رژیم صهیونیستی به غزه کودکان و زنان بوده‌اند. به نحوی که بنا بر اعلام مقام‌های فلسطینی در غزه، در حملات اسرائیلی‌ها تاکنون ۱۱۵۰۰ نفر شهید شدند که ۴۷۱۰ نفر از آن‌ها، کودک بوده‌اند.


وزارت بهداشت غزه هم اعلام کرد که از مجموع ۳۵ بیمارستان غزه فعالیت ۲۵ بیمارستان به دلیل خسارت ناشی از بمباران یا کمبود سوخت، متوقف شده است.


طبق این گزارش، ۲۰۲ نفر از کادر درمان، ۳۶ نفر از تیم دفاع شهری و بیش از ۲۰۰ نفر از مجروحان تیم درمانی به شهادت رسیدند.
مطالب مرتبط

نظرات کاربران