راهپیمایی گسترده مردم تهران در حمایت از مردم غزه راهپیمایی گسترده مردم تهران در حمایت از مردم غزه راهپیمایی گسترده مردم تهران در حمایت از مردم غزه بعثه مقام معظم رهبری در گپ بعثه مقام معظم رهبری در سروش بعثه مقام معظم رهبری در بله
راهپیمایی گسترده مردم تهران در حمایت از مردم غزه راهپیمایی گسترده مردم تهران در حمایت از مردم غزه راهپیمایی گسترده مردم تهران در حمایت از مردم غزه راهپیمایی گسترده مردم تهران در حمایت از مردم غزه راهپیمایی گسترده مردم تهران در حمایت از مردم غزه

راهپیمایی گسترده مردم تهران در حمایت از مردم غزه

راهپیمایی گسترده مردم تهران در حمایت از مردم غزه و محکومیت جنایات رژیم صهیونیستی، برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج، راهپیمایی مردم تهران در دفاع از مردم مظلوم و مقتدر غزه و محکومیت جنایات رژیم صهیونیستی، امروز در مسیرهای منتهی به میدان انقلاب اسلامی برگزار شد.


مردم تهران در تجمع گسترده در میدان انقلاب اسلامی، با در دست داشتن پرچم های زردرنگ منقش به عبارت «حریفت منم» به حمایت از مردم فلسطین پرداختند.


سردار سرلشکر حسین سلامی فرمانده کل سپاه سخنران راهپیمایی سراسری در حمایت از کودکان معصوم غزه در تهران بود.


همزمان با آغاز مراسم جمعی از کودکان و نوجوانان با در دست داشتن پرچم فلسطین از کودکان غزه اعلام حمایت کردند.بیشترین آمار شهدا در حملات رژیم صهیونیستی به غزه کودکان و زنان بی‌گناه و بی‌دفاع بوده‌اند، بنا بر اعلام مقام‌های فلسطینی در غزه، در حملات این رژیم تاکنون ۱۱۵۰۰ تن شهید شدند که ۴ هزار و ۷۱۰ تن، کودک بوده‌اند.


راهپیمایی حمایت از کودکان غزه در برخی شهرها صبح امروز برگزار شد. در تهران ، مردم با در دست داشتن تصاویری از کودکان شهید غزه، یاد آن‌ها را گرامی داشته و انزجار خود از جنایات رژیم کودک کش صهیونیستی را نشان دادند.


تصاویری از رهبر معظم انقلاب، سردار حاج قاسم سلیمانی و دیگر شهدای مقاومت در دستان راهپیمایان قرار داشت.


برخی مردم نیز با در دست داشتن دست‌نوشته‌هایی که روی آن شعارهایی به زبان‌های فارسی، عربی، انگلیسی نوشته شده بود؛ جنایات صهیونیست‌ها را محکوم کردند.


بیشتر حاضران در راهپیمایی ضد صهیونیستی امروز با پرچم حریفت منم به میدان انقلاب آمدند. همچنین؛ بسیاری از خانواده‌ها کودکان و نوزادان خود را به همراه داشتند.«این سند فتنه صهیون بود»، «یا ایها المسلمون، غزه شده غرق خون»، «پیروزی با حماس است، اسرائیل در هراس است» و «مرگ بر اسرائیل، مرگ بر آمریکا، مرگ بر انگلیس» شعارهای مردم حاضر در راهپیمایی امروز بود.
مطالب مرتبط

نظرات کاربران