تخریب بیمارستان الشفاء در غزه توسط ارتش رژیم صهیونیستی تخریب بیمارستان الشفاء در غزه توسط ارتش رژیم صهیونیستی تخریب بیمارستان الشفاء در غزه توسط ارتش رژیم صهیونیستی بعثه مقام معظم رهبری در گپ بعثه مقام معظم رهبری در سروش بعثه مقام معظم رهبری در بله
تخریب بیمارستان الشفاء در غزه توسط ارتش رژیم صهیونیستی تخریب بیمارستان الشفاء در غزه توسط ارتش رژیم صهیونیستی تخریب بیمارستان الشفاء در غزه توسط ارتش رژیم صهیونیستی تخریب بیمارستان الشفاء در غزه توسط ارتش رژیم صهیونیستی تخریب بیمارستان الشفاء در غزه توسط ارتش رژیم صهیونیستی

تخریب بیمارستان الشفاء در غزه توسط ارتش رژیم صهیونیستی

خبرنگار المیادین گزارش داد که ارتش اسرائیل هم زمان با تخریب بیمارستان الشفاء از دو جهت شرقی و غربی، از مدیریت این بیمارستان خواسته است که آن را تخلیه کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج، رئیس بخش جراحی بیمارستان الشفاء با بیان این که حالتی از ترس و نگرانی بر بیمارستان حاکم شده، تاکید کرد که کادر پزشکی بدون بیماران، بیمارستان را ترک نخواهند کرد.


شبکه المیادین در این زمینه گزارش داد که جنگنده‌های اسرائیلی ده‌ها کمربند آتشی را شب گذشته در مناطق مختلف غزه به ویژه اطراف بیمارستان اندونزی که شمار زیادی از شهدا به آن منتقل شده بودند، ایجاد کرد.


در این گزارش آمده است جنگنده‌های اسرائیلی از بمب‌های فسفور در غرب بیت‌لاهیا در شمال غزه استفاده کردند و تانک‌ها که در خیابان الثلاثینی در منطقه الصبرا تجمع کرده بودند، به شدت غیرنظامیان را هدف قراردادند که موجب شهادت شماری از شهروندان فلسطینی شد.


همچنین رژیم اشغالگر با حمله به دو مدرسه الفاخوره و تل الزعتر که محل حضور آوارگان فلسطینی بود، جنایتی دیگر را رقم زدند.


خبرنگار المیادین گزارش داد که برخلاف ادعای رژیم صهیونیستی تا کنون یک لیتر سوخت وارد غزه نشده است و کمک‌هایی که از گذرگاه رفح وارد شده، بسیار کم است و پاسخگوی نیاز این منطقه نیست.


وی با بیان این که تعداد زیادی کفن وارد نوار غزه شده، ادامه داد، بیشتر مواد دارویی که وارد غزه شده سرم‌های نمکی هستند.


خبرنگار المیادین اعلام کرد که محیط بیمارستان شهداء الاقصی پر از اجساد شهداست و تعداد زیادی از بیماران، کودکان و نوزادان با نبود مواد لازم برای درمان و حیات در معرض مرگ قرار دارند.


وی تاکید کرد که دشمن تلاش می‌کند که بیمارستان اندونزی را از چرخه خدمت‌رسانی خارج کند که در این صورت یک فاجعه حقیقی در شمال غزه رخ خواهد داد.
مطالب مرتبط

نظرات کاربران