تعداد شهیدان فلسطینی در غزه به ۱۳۳۰۰ نفر رسید تعداد شهیدان فلسطینی در غزه به ۱۳۳۰۰ نفر رسید تعداد شهیدان فلسطینی در غزه به ۱۳۳۰۰ نفر رسید بعثه مقام معظم رهبری در گپ بعثه مقام معظم رهبری در سروش بعثه مقام معظم رهبری در بله
تعداد شهیدان فلسطینی در غزه به ۱۳۳۰۰ نفر رسید تعداد شهیدان فلسطینی در غزه به ۱۳۳۰۰ نفر رسید تعداد شهیدان فلسطینی در غزه به ۱۳۳۰۰ نفر رسید تعداد شهیدان فلسطینی در غزه به ۱۳۳۰۰ نفر رسید تعداد شهیدان فلسطینی در غزه به ۱۳۳۰۰ نفر رسید

تعداد شهیدان فلسطینی در غزه به ۱۳۳۰۰ نفر رسید

براساس اعلام مقامات مسئول در نوار غزه از زمان آغاز تجاوز رژیم صهیونیستی به منطقه آمار شهدای فلسطینی به بیش از ۱۳۳۰۰ نفر افزایش یافته است.

به گزارش الجزیره، دفتر اطلاع‌رسانی دولتی غزه اعلام کرد که در نتیجه حمله‌های ارتش رژیم صهیونیستی به غزه بیش از ۱۳۳۰۰ فلسطینی از جمله ۵۶۰۰ کودک و ۳۵۵۰ زن به شهادت رسیده‌اند.


علاوه بر این بر اساس اعلام دفتر اطلاع‌رسانی دولتی غزه در نتیجه جنایت‌های ارتش رژیم صهیونیستی در غزه بیش از ۳۱ هزار فلسطینی زخمی شده‌اند که ۷۵ درصد از آنان را زنان و کودکان تشکیل می‌دهند.


این نهاد دولتی تاکید کرد: تانک‌های اشغالگران اسرائیلی بیمارستان اندونزی را بمباران کردند. این اقدام به شهادت و زخمی‌شدن ده‌ها تن از زخمی‌ها انجامید.


دفتر اطلاع‌رسانی دولتی غزه بیان کرد: تداوم حمله‌های اسرائیل به نوار غزه باعث شده ۵۵ بیمارستان و ۵۲ مرکز درمانی از روند خدمت‌رسانی خارج شوند.


بر اساس این گزارش ۶۰ درصد از واحدهای مسکونی نوار غزه بر اثر بمباران توسط ارتش رژیم صهیونیستی به صورت کامل یا جزیی ویران شده‌اند.


دفتر اطلاع‌رسانی دولتی غزه اعلام کرد: از کشورهای جهان می‌خواهیم برای توقف این جنگ و جنایت‌های پیاپی در نوار غزه فشار وارد کنند.
مطالب مرتبط

نظرات کاربران