موج محکومیت‌ها علیه حمله به خبرنگاران المیادین/ حزب‌الله: پاسخ جنایات اسرائیل را می‌دهیم موج محکومیت‌ها علیه حمله به خبرنگاران المیادین/ حزب‌الله: پاسخ جنایات اسرائیل را می‌دهیم موج محکومیت‌ها علیه حمله به خبرنگاران المیادین/ حزب‌الله: پاسخ جنایات اسرائیل را می‌دهیم بعثه مقام معظم رهبری در گپ بعثه مقام معظم رهبری در سروش بعثه مقام معظم رهبری در بله
موج محکومیت‌ها علیه حمله به خبرنگاران المیادین/ حزب‌الله: پاسخ جنایات اسرائیل را می‌دهیم موج محکومیت‌ها علیه حمله به خبرنگاران المیادین/ حزب‌الله: پاسخ جنایات اسرائیل را می‌دهیم موج محکومیت‌ها علیه حمله به خبرنگاران المیادین/ حزب‌الله: پاسخ جنایات اسرائیل را می‌دهیم موج محکومیت‌ها علیه حمله به خبرنگاران المیادین/ حزب‌الله: پاسخ جنایات اسرائیل را می‌دهیم موج محکومیت‌ها علیه حمله به خبرنگاران المیادین/ حزب‌الله: پاسخ جنایات اسرائیل را می‌دهیم

موج محکومیت‌ها علیه حمله به خبرنگاران المیادین/ حزب‌الله: پاسخ جنایات اسرائیل را می‌دهیم

حمله امروز ارتش رژیم صهیونیستی به تیم خبری شبکه المیادین که به شهادت یک زن خبرنگار و یک فیلم‌بردار این شبکه منجر شد، با موجی از محکومیت‌ها روبرو شد و حزب الله لبنان اعلام کرد که این جنایت نشان از نقش رسانه در برملا کردن جنایات رژیم صهیونیستی دارد و مقاومت پاسخ آن و سایر جنایت‌ها علیه شهروندان لبنانی را خواهد داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج به نقل از ایرنا ، حزب الله لبنان در بیانیه‌ای اعلام کرد: بار دیگر شبکه المیادین مورد تجاوزات وحشیانه صهیونیست‌ها قرار گرفت. این جنایت و آنچه قبل از آن رخ داده، اهمیت نقش رسانه‌ها در افشای اقدامات تروریستی دشمن را آشکار می‌کند.


در این بیانیه آمده است: هدف قرار دادن مستقیم متخصصان رسانه‌ها توسط دشمن نشان می‌دهد که چقدر دشمن از نقش مهم رسانه‌ها آشفته شده است. ما از رسانه‌های بین‌المللی و نهادهای بشردوستانه می‌خواهیم جنایت علیه همکارمان، خانم فرح عمر و ربیع المعماری را محکوم کنند.


حزب الله اضافه کرد: ما تأکید می‌کنیم که این تجاوز و شهادت سایر شهروندان بدون پاسخ مجاهدین مقاومت اسلامی نخواهد ماند.


نجیب میقاتی نخست‌وزیر پیشبرد امور لبنان نیز ضمن محکوم کردن این جنایت اظهار داشت: این حمله بار دیگر ثابت می‌کند که جنایت اسرائیل حد و مرزی ندارد و هدف آن ساکت کردن رسانه‌هایی است که از جنایات و حملات آن پرده برمی‌دارند.


سرلشکر عباس ابراهیم، مدیرکل سابق امنیت عمومی لبنان نیز در واکنش به این جنایت اظهار داشت: شهادت فرح عمر و ربیع معماری جنایت جنگی جدیدی در کارنامه این رژیم است.


عباس ابراهیم افزود: به خانواده این دو شهید و شبکه المیادین تسلیت می‌گوییم چراکه از حقیقت تجاوزات اسرائیل پرده برداشتند.


مجمع حقوق بشر بحرین نیز در بیانیه‌ای در این باره تاکید کرد: کمیساریای عالی حقوق بشر موظف است جنایات رژیم اشغالگر علیه خبرنگاران را به طور علنی محکوم کند.


جنبش جهاد اسلامی فلسطین نیز در این باره تاکید کرد: شهدای شبکه المیادین شهدای راه وظیفه و صدای روشن حق هستند.


علی حسن خلیل معاون سیاسی نبیه بری رئیس پارلمان لبنان نیز در این باره گفت: المیادین صدای مقاومت و فلسطین و سکویی است که از آرمان امت دفاع می‌کند و بهای آن را می پردازد.


خلیل افزود: ما به این شهادت در راه فلسطین و قدس افتخار می‌کنیم.


شبکه المیادین ظهر امروز اعلام کرد که جنگنده های ارتش رژیم صهیونیستی یک تیم خبری این شبکه را بمباران کردند و در جریان آن، خانم فرح عمر خبرنگار و ربیع المعماری تصویر بردار شهید شدند.
مطالب مرتبط

نظرات کاربران