افزایش شمار شهدای غزه به بیش از 16 هزار نفر/ حمله به پایگاه افزایش شمار شهدای غزه به بیش از 16 هزار نفر/ حمله به پایگاه افزایش شمار شهدای غزه به بیش از 16 هزار نفر/ حمله به پایگاه بعثه مقام معظم رهبری در گپ بعثه مقام معظم رهبری در سروش بعثه مقام معظم رهبری در بله
افزایش شمار شهدای غزه به بیش از 16 هزار نفر/ حمله به پایگاه افزایش شمار شهدای غزه به بیش از 16 هزار نفر/ حمله به پایگاه افزایش شمار شهدای غزه به بیش از 16 هزار نفر/ حمله به پایگاه افزایش شمار شهدای غزه به بیش از 16 هزار نفر/ حمله به پایگاه افزایش شمار شهدای غزه به بیش از 16 هزار نفر/ حمله به پایگاه

افزایش شمار شهدای غزه به بیش از 16 هزار نفر/ حمله به پایگاه "عین الاسد" توسط مقاومت اسلامی عراق

دفتر رسانه‌های دولتی (GMO) در غزه اعلام کرد که تعداد قربانیان بمباران‌های رژیم صهیونیستی در نوار غزه به بیش از 16 هزار و 248 نفر رسیده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج، دفتر رسانه‌های دولتی (GMO) در غزه در آخرین گزارش خود اعلام کرد که شمار شهدای فلسطینی در جنگ اسرائیل و غزه از آغاز جنگ در 7 اکتبر به 16 هزار و 248 نفر افزایش یافته است.


این مرکز گفت که از این تعداد هفت هزار و 112 نفر کودک و چهار هزار و 885 نفر زن هستند.


همچنین 77 جنایت قتل عام اسرائیل علیه فلسطینی‌ها پس از تصمیم این رژیم برای از سرگیری جنگ در پی آتش‌بس یک هفته‌ای انجام شد که در پی آن یک هزار و 248 نفر به شهادت رسیدند.


دفتر رسانه‌های دولتی تایید کرد که 7 هزار و 600 نفر هنوز مفقود و یا زیر آوار هستند.


لغو روادید یک مسئول سازمان ملل توسط اسرائیل


ایلی کوهن، وزیر امور خارجه رژیم صهیونیستی اعلام کرد که درصدد لغو روادید اقامت «لین هاستینگز» هماهنگ‌کننده امور بشردوستانه سازمان ملل متحد به دلیل محکوم نکردن جنبش حماس است.


وزارت خارجه رژیم صهیونیستی مدعی شده بود که هماهنگ کننده امور بشردوستانه سازمان ملل از فلسطینی‌ها حمایت می‌کند.


هلاکت ۲ نظامی صهیونیست دیگر در نبرد زمینی در غزه


دانیل هاگاری، سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی اعلام کرد، ۲ نظامی دیگر این رژیم در غزه کشته شدند.


ارتش رژیم صهیونیستی در ۲۴ ساعت گذشته به کشته شدن ۹ افسر و نظامی خود در نبردهای نوار غزه اعتراف کرده و امروز نیز از کشته شدن یک افسر دیگر خود در واژگونی خودروی نظامی او در جنوب سرزمین‌های اشغالی خبر داده است.


این در حالی است که رسانه‌های فلسطینی از وقوع درگیری‌های شدید بین نیروهای مقاومت فلسطین در محله شیخ رضوان و النصر واقع در شمال غربی شهر غزه همزمان با بمباران شدید این منطقه خبر دادند.


پایگاه آمریکایی عین الاسد باردیگر هدف قرار گرفت


مقاومت اسلامی عراق امروز (چهارشنبه) باصدور بیانیه‌ای اعلام کرد که پایگاه آمریکایی عین الاسد در غرب عراق با یک فروند پهپاد هدف قرار گرفت که اهداف آن محقق شد.


در این بیانیه آمده است: در پاسخ به جنایات دشمن در حق مردم ما در غزه، مجاهدان مقاومت اسلامی در عراق پایگاه اشغالگران آمریکایی در عین الاسد واقع در غرب عراق را با یک فروند پهپاد هدف قرار دادند که پهپاد مستقیما به هدف اصابت کرد.
مطالب مرتبط

نظرات کاربران