امیرعبداللهیان آخرین پیگیری‌ها را برای ازسرگیری عمره تشریح کرد امیرعبداللهیان آخرین پیگیری‌ها را برای ازسرگیری عمره تشریح کرد امیرعبداللهیان آخرین پیگیری‌ها را برای ازسرگیری عمره تشریح کرد بعثه مقام معظم رهبری در گپ بعثه مقام معظم رهبری در سروش بعثه مقام معظم رهبری در بله
امیرعبداللهیان آخرین پیگیری‌ها را برای ازسرگیری عمره تشریح کرد امیرعبداللهیان آخرین پیگیری‌ها را برای ازسرگیری عمره تشریح کرد امیرعبداللهیان آخرین پیگیری‌ها را برای ازسرگیری عمره تشریح کرد امیرعبداللهیان آخرین پیگیری‌ها را برای ازسرگیری عمره تشریح کرد امیرعبداللهیان آخرین پیگیری‌ها را برای ازسرگیری عمره تشریح کرد

امیرعبداللهیان آخرین پیگیری‌ها را برای ازسرگیری عمره تشریح کرد

وزیر امور خارجه گفت: قرار است در گفت‌وگوی تلفنی با وزیر خارجه عربستان، آخرین وضعیت از سرگیری عمره را بررسی کنیم.

به گزارش خبرگزاری ها، حسین امیرعبداللهیان روزچهارشنبه (۱۱ بهمن) درحاشیه جلسه هیئت دولت در جمع خبرنگاران اظهار کرد: با وزیر خارجه عربستان روی بحث‌های فنی مربوط به هواپیمایی توافق‌هایی را داشتیم چرا که موافقت‌نامه بین دو سازمان هواپیمایی ایران و عربستان با توجه به ۷، ۸ سالی که عمره متوقف شده بود زمانش سپری شده بود.


وی ادامه داد: در توافقات بحث‌های فنی برای ازسرگیری پروازها بر مبنای توافق جدید وجود داشت. این مهم‌ترین موضوع فنی بود. در روزهای گذشته یک هیات از وزارت امور خارجه و سازمان هواپیمایی عربستان سعودی آمدند و طبق روال متعارفی که دارند مباحث فنی خود را تکمیل کردند.


امیرعبداللهیان با بیان اینکه امروز قرار است من با همتای سعودی خود گفتگوی تلفنی داشته باشم، افزود: قرار است در این گفت‌وگو آخرین وضعیت را با هم بررسی کنیم. مقامات عربستان به صراحت به ما گفتند که در خصوص حل این مشکل فنی دستورات لازم داده شده و قرار است کار در مسیر درست خود پیش برود.
مطالب مرتبط

نظرات کاربران