حمله‌های موشکی گردان‌های «المجاهدین» به سرزمین‌های اشغالی حمله‌های موشکی گردان‌های «المجاهدین» به سرزمین‌های اشغالی حمله‌های موشکی گردان‌های «المجاهدین» به سرزمین‌های اشغالی بعثه مقام معظم رهبری در گپ بعثه مقام معظم رهبری در سروش بعثه مقام معظم رهبری در بله
حمله‌های موشکی گردان‌های «المجاهدین» به سرزمین‌های اشغالی حمله‌های موشکی گردان‌های «المجاهدین» به سرزمین‌های اشغالی حمله‌های موشکی گردان‌های «المجاهدین» به سرزمین‌های اشغالی حمله‌های موشکی گردان‌های «المجاهدین» به سرزمین‌های اشغالی حمله‌های موشکی گردان‌های «المجاهدین» به سرزمین‌های اشغالی

حمله‌های موشکی گردان‌های «المجاهدین» به سرزمین‌های اشغالی

گردان‌های «المجاهدین» از حمله موشکی خود به چندین موضع نظامی و شهرک صهیونیستی در اطراف نوار غزه خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج، گردان‌های المجاهدین از تداوم حمله‌های موشکی خود به سرزمین‌های اشغالی خبر داد.


گردان‌های المجاهدین اعلام کرد که مقر فرماندهی لشکر غزه ارتش رژیم صهیونیستی در شهرک صهیونیستی «رعیم»، موضع نظامی «یفتح» وابسته به تیپ شمالی لشکر غزه، مواضع نظامی «کیسوفیم» و «امیتای» وابسته به تیپ جنوبی لشکر غزه، موضع صهیونیستی «صوفا» و مقر نظامی «تسئلیم» در شرق رفح و مقرهای فرماندهی دشمن صهیونیست در جنوب غرب و جنوب شرق شهر غزه را موشک‌باران کرده است.


علاوه بر این گردان‌های المجاهدین از حمله موشکی به شهرک‌های صهیونیستی «سعد»، «علومیم»، «بئیری»، «کرمیا»، «یاد مرخای» و «اور هانیر» خبر داد.


تیپ «العامودی» وابسته به گردان‌های «شهدا الاقصی» نیز اعلام کرد که یک موضع اصلی پشتیبانی از نظامیان و جنگ‌افزارهای دشمن در اطراف منطقه «البطن السمین» در خان‌یونس را با خمپاره‌های سنگین هدف قرار داده است.


همچنین گردان‌های شهدا الاقصی از درگیری سنگین با نظامیان و جنگ‌افزارهای ارتش رژیم صهیونیستی در محور «قاطع» واقع در غرب غزه خبر داد.


پیش از این نیز گردان‌های «المجاهدین» اعلام کرد که شهرک صهیونیستی «سدیروت» را هدفِ حمله موشکی قرار داده است. رسانه‌های عبری زبان نیز اعلام کردند که آژیر هشدار در شهرک‌های صهیونیستی «سدیروت»، «ناحل عوز» و شهرک‌های صهیونیستی اطراف نوار غزه به صدا درآمده است.
مطالب مرتبط

نظرات کاربران