نشست فرصت‌ها و چالش‌های حج و عمره در تایلند برگزار شد نشست فرصت‌ها و چالش‌های حج و عمره در تایلند برگزار شد نشست فرصت‌ها و چالش‌های حج و عمره در تایلند برگزار شد بعثه مقام معظم رهبری در گپ بعثه مقام معظم رهبری در سروش بعثه مقام معظم رهبری در بله
نشست فرصت‌ها و چالش‌های حج و عمره در تایلند برگزار شد نشست فرصت‌ها و چالش‌های حج و عمره در تایلند برگزار شد نشست فرصت‌ها و چالش‌های حج و عمره در تایلند برگزار شد نشست فرصت‌ها و چالش‌های حج و عمره در تایلند برگزار شد نشست فرصت‌ها و چالش‌های حج و عمره در تایلند برگزار شد

نشست فرصت‌ها و چالش‌های حج و عمره در تایلند برگزار شد

مسئولین و فعالین حوزه حج در تایلند آخرین چالش‌های پیش روی مسلمانان این کشور در زمینه حج را بررسی کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج به نقل از ایکنا ، نشست «فرصت‌ها و چالش‌های حج و عمره در تایلند» با حضور جمعی از مقامات دولتی، نمایندگان نهادهای مذهبی و شرکت‌های خصوصی فعال در حوزه حج و عمره روز گذشته در هتل المیراث بانکوک برگزار شد.


در این نشست آقای شریف سیچاران، رئیس انجمن اساتید مسلمان تایلند، مسئولین وزارت بهداشت و ریاست بانک اسلامی و برخی از نمایندگان مردمی و دولتی حضور داشتند.


باتوجه به برقراری مجدد ارتباط دیپلماتیک تایلند و عربستان، فرصت های جدیدی که در زمینه حج و عمره برای تایلند فراهم شده در این نشست سه روزه بررسی گردید.


شور و شوق زائران تایلندی خانه خدا پس از دو سال انتظار


همچنین با توجه به بررسی هایی که از کیفیت سفرهای برگزار شده در سنوات قبلی انجام شده، چالش‌های پیش رو مطرح و از شرکت‌های متولی حج و عمره و همچنین دستگاه‌های دولتی درخواست شد تا اقدامات لازم جهت رفع کمبودها و ارتقای کیفیت سفر را به انجام رسانند.


بانک اسلامی تایلند به عنوان یکی از بازیگران اصلی در زمینه حج و عمره در این کشور، در حاشیه این نشست اقدام به برپایی نمایشگاهی از خدمات مالی و بانکی ویژه حج و عمره نمود.
مطالب مرتبط

نظرات کاربران