ثبت نام بیش از ۴۷ هزار نفر برای حج تمتع ۱۴۰۳ ثبت نام بیش از ۴۷ هزار نفر برای حج تمتع ۱۴۰۳ ثبت نام بیش از ۴۷ هزار نفر برای حج تمتع ۱۴۰۳ بعثه مقام معظم رهبری در گپ بعثه مقام معظم رهبری در سروش بعثه مقام معظم رهبری در بله
ثبت نام بیش از ۴۷ هزار نفر برای حج تمتع ۱۴۰۳ ثبت نام بیش از ۴۷ هزار نفر برای حج تمتع ۱۴۰۳ ثبت نام بیش از ۴۷ هزار نفر برای حج تمتع ۱۴۰۳ ثبت نام بیش از ۴۷ هزار نفر برای حج تمتع ۱۴۰۳ ثبت نام بیش از ۴۷ هزار نفر برای حج تمتع ۱۴۰۳

ثبت نام بیش از ۴۷ هزار نفر برای حج تمتع ۱۴۰۳

مدیرکل دفتر طرح و برنامه و فناوری اطلاعات سازمان حج و زیارت گفت: تاکنون بیش از ۴۷ هزار نفر برای حج تمتع ۱۴۰۳ ثبت نام کرده اند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج  ، مهران فرشید مدیرکل دفتر طرح و برنامه و فناوری اطلاعات سازمان حج و زیارت در گفتگو با خبرگزاری صدا و سیما گفت: با توجه به زمان کم باقیمانده برای ثبت نام زائران خانه خدا در حج تمتع سال آینده، لازم است تا همه دارندگان قبوض ودیعه گذاری حج تمتع به سامانه reserve.haj.ir مراجعه و اطلاعات خود را تکمیل و به روز رسانی کنند.


مهران فرشید ادامه داد: اطلاعات به روز شده به منظور بهره برداری آماری برای برنامه ریزی‌های مرتبط و اطلاع رسانی به موقع به متقاضیان تشرف به حج تمتع، خواهد بود.


مدیرکل دفتر طرح و برنامه و فناوری اطلاعات سازمان حج و زیارت اضافه کرد: تاکنون بیش از ۴۷ هزار و ۱۲۰ نفر برای حج تمتع ۱۴۰۳ در سامانه ثبت نام اولیه خود را انجام داده اند که ۲۱ هزار و ۳۰۰ نفر آنها آقا و حدود ۲۶ هزار نفر بانو هستند.


غلامرضا رضایی معاون حج و عمره سازمان حج و زیارت هم پیش‌تر اعلام کرده بود دارندگان قبوض ودیعه گذاری حج تمتع تا پایان آبان ۱۳۸۶ می‌توانند با پرداخت هزینه علی الحساب ۱۴۰ میلیون تومانی، ثبت نام اولیه خود را انجام دهند.


رضایی افزود: سهمیه ایران در حج سال آینده؛ ۸۷ هزار و ۵۵۰ نفر است و همچنان ظرفیت برخی از کاروان‌های حج تکمیل نشده است.
مطالب مرتبط

نظرات کاربران