اهدای ۴۵۰ جلد کتاب به کتابخانه ملی مالزی اهدای ۴۵۰ جلد کتاب به کتابخانه ملی مالزی اهدای ۴۵۰ جلد کتاب به کتابخانه ملی مالزی بعثه مقام معظم رهبری در گپ بعثه مقام معظم رهبری در سروش بعثه مقام معظم رهبری در بله
اهدای ۴۵۰ جلد کتاب به کتابخانه ملی مالزی اهدای ۴۵۰ جلد کتاب به کتابخانه ملی مالزی اهدای ۴۵۰ جلد کتاب به کتابخانه ملی مالزی اهدای ۴۵۰ جلد کتاب به کتابخانه ملی مالزی اهدای ۴۵۰ جلد کتاب به کتابخانه ملی مالزی

اهدای ۴۵۰ جلد کتاب به کتابخانه ملی مالزی

همزمان با چهل و پنجمین بهار انقلاب اسلامی، ۴۵۰ جلد کتاب به کتابخانه ملی مالزی از سوی رایزنی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در کوالالامپور اهدا شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج به نقل از روابط عمومی رایزنی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در مالزی، همزمان با چهل و پنجمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، حبیب رضا ارزانی، رایزن فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در مالزی از کتابخانه ملی این کشور در کوالالامپور بازدید کرد.


در این بازدید ،  ۱۰ نسخه از کتاب‌های فارسی منتخب با ترجمه مالایی و انگلیسی در ۴۵ بسته به مناسبت چهل و پنجمین بهار انقلاب اسلامی و مجموعاً ۴۵۰ جلد کتاب به کتابخانه های مالزی اهدا شد.


کتاب گلستان سعدی با ترجمه انگلیسی، کتاب نامه امیرالمؤمنین(ع) به مالک اشتر با زبان مالایی، اشعار منتخب عرفانی مولانا، مجموعه مقالات میراث فرهنگی ایران و مالزی، انقلاب اسلامی مبانی و عوامل آن، انسان و سرنوشت استاد شهید مطهری، دایره المعارف سه جلدی شامل(تفاسیر قرآن، احادیث و مورخان جهان اسلام) از  کتاب‌های اهدای رایزنی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در مالزی به کتابخانه ملی این کشور بود.


در بازدید از بخش‌های مختلف کتابخانه ملی مالزی ، بر ارتباط مشترک دو کشور برای تعاملات فرهنگی، احیا و تمدید تفاهم‌نامه مشترک کتابخانه ملی ایران و مالزی، چاپ کتاب‌های مشترک در حوزه‌های مختلف، برگزاری نمایشگاه‌های کتاب مشترک و همچنین اجرای برنامه‌های فرهنگی تأکید شد.


در ادامه رایزن فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در مالزی از پنج هزار نسخه خطی مالایایی و ۷۰۰ عنوان کتاب ایرانی این کتابخانه بازدید کرد.


گفتنی است، کتابخانه مالزی بیش از ۵۰۶ نمایندگی در سراسر کشور مالزی دارد.
مطالب مرتبط

نظرات کاربران