پیشنهاد بیشرمانه آرژانتین: راه ظهور مسیح تخریب مسجد الاقصی است پیشنهاد بیشرمانه آرژانتین: راه ظهور مسیح تخریب مسجد الاقصی است پیشنهاد بیشرمانه آرژانتین: راه ظهور مسیح تخریب مسجد الاقصی است بعثه مقام معظم رهبری در گپ بعثه مقام معظم رهبری در سروش بعثه مقام معظم رهبری در بله
پیشنهاد بیشرمانه آرژانتین: راه ظهور مسیح تخریب مسجد الاقصی است پیشنهاد بیشرمانه آرژانتین: راه ظهور مسیح تخریب مسجد الاقصی است پیشنهاد بیشرمانه آرژانتین: راه ظهور مسیح تخریب مسجد الاقصی است پیشنهاد بیشرمانه آرژانتین: راه ظهور مسیح تخریب مسجد الاقصی است پیشنهاد بیشرمانه آرژانتین: راه ظهور مسیح تخریب مسجد الاقصی است

پیشنهاد بیشرمانه آرژانتین: راه ظهور مسیح تخریب مسجد الاقصی است

رئیس‌جمهور آرژانتین که به اراضی اشغالی سفر کرده با هدف چاپلوسی برای صهیونیست‌ها، تنها راه ظهور مسیح را تخریب مسجد الاقصی توصیف کرد.

به گزارش العالم، رسانه‌های اسرائیلی گزارش دادند که خاویر میلی، رئیس‌جمهور آرژانتین، که به اراضی اشغالی سفر کرده است خواستار تخریب مسجد الاقصی، سومین مکان مقدس اسلام، «به منظور آوردن مسیح» شد.


میلی در حالی چنین پیشنهاد بیشرمانه‌ای را مطرح کرده که مسجد الاقصی مکانی مقدس برای یهودیان و مسیحیان نیز است.


وی در آستانه ورود به اراضی اشغالی نیز گفته بود قصد دارد سفارت این کشور را از تل‌آویو به قدس شرقی منتقل کند.


میلی ضمن حمایت از جنگ رژیم اسرائیل در غزه، این جنگ را دفاع اسرائیل از خود دانست و خود را متحد سیاسی اسرائیل معرفی کرد. او نوامبر گذشته در مراسمی یهودی در بوئنوس آیرس، پایتخت این کشور شرکت کرد و «سوگند یاد کرد که از یهودیان و اسرائیل حمایت کند.»
مطالب مرتبط

نظرات کاربران