حمله خونین صهیونیست‌ها به رفح/ بیش از ۱۰۰ شهید و ۲۳۰ مجروح حمله خونین صهیونیست‌ها به رفح/ بیش از ۱۰۰ شهید و ۲۳۰ مجروح حمله خونین صهیونیست‌ها به رفح/ بیش از ۱۰۰ شهید و ۲۳۰ مجروح بعثه مقام معظم رهبری در گپ بعثه مقام معظم رهبری در سروش بعثه مقام معظم رهبری در بله
حمله خونین صهیونیست‌ها به رفح/ بیش از ۱۰۰ شهید و ۲۳۰ مجروح حمله خونین صهیونیست‌ها به رفح/ بیش از ۱۰۰ شهید و ۲۳۰ مجروح حمله خونین صهیونیست‌ها به رفح/ بیش از ۱۰۰ شهید و ۲۳۰ مجروح حمله خونین صهیونیست‌ها به رفح/ بیش از ۱۰۰ شهید و ۲۳۰ مجروح حمله خونین صهیونیست‌ها به رفح/ بیش از ۱۰۰ شهید و ۲۳۰ مجروح

حمله خونین صهیونیست‌ها به رفح/ بیش از ۱۰۰ شهید و ۲۳۰ مجروح

حمله جنگنده‌های رژیم صهیونیستی طی چند ساعت به رفح بیش از ۱۰۰ شهید و ۲۳۰ زخمی برجای گذاشت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج به نقل از المیادین، جنگنده های رژیم صهیونیستی در چند ساعت بیش از ۵۰ حمله به رفح انجام دادند که منجر به شهادت صدها شهید و زخمی در این شهر شد.


حملات شدید رژیم صهیونیستی به شهر رفح در جنوب نوار غزه بیش از ۱۰۰ شهید و بیش از ۲۳۰ زخمی برجای گذاشت که بیشتر آنها زن و کودک بودند.


هلال احمر فلسطین اعلام کرد: شهر رفح شاهد حملات خشونت آمیز رژیم صهیونیستی در مرکز این شهر است و منازل مسکونی را مقابل مقر جمعیت هلال احمر هدف قرار داده اند.


صهیب الهمص رئیس بیمارستان کویت اعلام کرد: این بیمارستان مملو از مجروحان در شرایط بسیار خطرناک است و دارو و سرم کافی وجود ندارد.


خبرنگار المیادین گزارش داد: بیمارستان نجار در این شهر تنها حدود ۳۰ تخت دارد و قادر به ارائه کمک های اولیه به مجروحان حمله به رفح نیست.


جنگنده‌های رژیم صهیونیستی به همراه گلوله باران‌های شدید توپخانه‌ای توسط کشتی‌های جنگی به شهر رفح، تعدادی از منازل و مساجد ساکنان آوارگان را هدف قرار دادند.


در این حملات به دو مسجد الرحمه در الشابوره و الهدی در اردوگاه یبنا حمله شده است که ده‌ها آواره در رفح را پناه داده بود.


همزمان، حمله اسرائیل به خیابان صلاح الدین در مجاورت محله النصر در شمال رفح هدف قرار گرفت.


احمد عبدالهادی، نماینده جنبش حماس در لبنان گفت: حمله به رفح واکنش هایی را در منطقه به دنبال خواهد داشت و جنگ را به گونه ای گسترش می دهد که آمریکا نمی خواهد.


عبد الهادی در مصاحبه با المیادین گفت: تهدیدهای بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر اشغالگر در مورد رفح برای این است که مقاومت  از شروط خود دست بردارد.


این حملات پس از آن صورت گرفت که بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر دولت اشغالگر، روز چهارشنبه در یک کنفرانس مطبوعاتی اعلام کرد که دستورات خود را به «ارتش» اسرائیل برای حرکت در استان رفح و دو نقطه در مرکز نوار غزه صادر کرده است.




مطالب مرتبط

نظرات کاربران