درگیری‌های شدید در منطقه «الزیتون» غزه درگیری‌های شدید در منطقه «الزیتون» غزه درگیری‌های شدید در منطقه «الزیتون» غزه بعثه مقام معظم رهبری در گپ بعثه مقام معظم رهبری در سروش بعثه مقام معظم رهبری در بله
درگیری‌های شدید در منطقه «الزیتون» غزه درگیری‌های شدید در منطقه «الزیتون» غزه درگیری‌های شدید در منطقه «الزیتون» غزه درگیری‌های شدید در منطقه «الزیتون» غزه درگیری‌های شدید در منطقه «الزیتون» غزه

درگیری‌های شدید در منطقه «الزیتون» غزه

منابع خبری از درگیری‌های شدید میان اشغالگران و نیروهای مقاومت فلسطین در منطقه «الزیتون» در جنوب شرق شهر غزه خبر دادند.

به گزارش روز چهارشنبه خبرگزاری ها، برخی منابع مقاومت فلسطین در گفتگو با شبکه المیادین از درگیری‌های شدید با ارتش رژیم صهیونیستی در مناطق جنوبی «الزیتون» واقع در جنوب  شرق شهر غزه خبر دادند.


این منابع تاکید کردند که رزمندگان مقاومت با سلاح ضدزره، تانک‌های دشمن را هدف قرار دادند و این امر منجر به توقف آن‌ها در خیابان های اطراف منطقه مورد اشاره شد.


به گفته این منابع، ارتش صهیونیستی تجهیزات نظامی گسترده ای به ورودی جنوبی منطقه الزیتون اعزام کرده و از بامداد روز گذشته تلاش دارد که به عمق منطقه نفوذ کند.


این در حالی است که جنگنده‌های رژیم صهیونیستی منطقه الزیتون و غیرنظامیان و همچنین زمین‌های زراعی را هدف قرار داده و تعداد زیادی از ساکنان آن را به شهادت رساندند، در حالیکه پیکر آن‌ها همچنان زیر آوار است.


از سوی دیگر، رادیو ارتش رژیم صهیونیستی گزارش داد که نیروهای ارتش با ۳ حادثه خطرناک در الزیتون مواجه و تعدادی از نیروها کشته شدند.


این رسانه اعلام کرد که رزمندگان فلسطینی در الزیتون مقاومت شدیدی نشان داده و نیروهای اشغالگر را با مشکلاتی مواجه کرده‌اند.


بدون احتساب شهدای امروز (چهارشنبه)، شمار شهدای فلسطین از آغاز تجاوزگری ارتش رژیم صهیونیستی به نوار غزه در هفتم اکتبر (۱۵ مهر) به ۲۹ هزار و ۱۹۵ نفر و شمار زخمی ها هم به ۶۹ هزار و ۱۷۰ نفر رسیده است.


تداوم حملات رژیم صهیونیستی، افزایش روزافزون شمار شهدا و مجروحان، ناتوانی کادر درمان، سرما، بیماری و از بین رفتن شبکه آب و فاصلاب، شرایط سختی را با گذشت صد و سی و هشت روز از جنگ در غزه رقم زده است.


جنگ رژیم صهیونیستی علیه نوار غزه، وارد یکصد و سی و هشتمین روز خود شده است و همزمان با آن کشتار و جنایات رژیم صهیونیستی علیه غیرنظامیان و آوارگان فلسطینی با شدت تمام ادامه دارد.


طبق آخرین آمار اعلام شده، بسیاری از پیکرهای شهدا زیر آوار و برخی دیگر در روی زمین مانده و اشغالگران مانع از رسیدن تیم های امداد و نجات و پزشکی به آنها می شوند.
مطالب مرتبط

نظرات کاربران