تجدید عهد کارگزاران حج سیستان و بلوچستان با آرمان های انقلاب تجدید عهد کارگزاران حج سیستان و بلوچستان با آرمان های انقلاب تجدید عهد کارگزاران حج سیستان و بلوچستان با آرمان های انقلاب بعثه مقام معظم رهبری در گپ بعثه مقام معظم رهبری در سروش بعثه مقام معظم رهبری در بله
تجدید عهد کارگزاران حج سیستان و بلوچستان با آرمان های انقلاب تجدید عهد کارگزاران حج سیستان و بلوچستان با آرمان های انقلاب تجدید عهد کارگزاران حج سیستان و بلوچستان با آرمان های انقلاب تجدید عهد کارگزاران حج سیستان و بلوچستان با آرمان های انقلاب تجدید عهد کارگزاران حج سیستان و بلوچستان با آرمان های انقلاب

تجدید عهد کارگزاران حج سیستان و بلوچستان با آرمان های انقلاب

کارگزاران و روحانیون حج استان سیستان و بلوچستان با اهدای گل به مقام شامخ شهدای انقلاب اسلامی، ادای احترام و با آنان تجدید پیمان کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج، روحانیون و عوامل کاروان های تشیع و تسنن حج 1403 با حضور در گلزار شهدای شهرستان زاهدان با آرمان های امام راحل (ره) و شهدای عظیم الشأن انقلاب اسلامی تجدید میثاق کردند.


 حجت الاسلام «احمد راهداری» مسئول دفتر نمایندگی بعثه مقام معظم رهبری در استان سیستان و بلوچستان در این مراسم با اشاره به رشادت های شهدای عظیم الشأن این استان گفت: شهدای مظلوم شیعه و سنی در این استان برای اهداف مقدسی چون وحدت و یکپارچگی امت اسلامی و زنده نگه داشتن نهال انقلاب اسلامی که حالا تبدیل به درختی تنومند شده است، مجاهدت های فراوانی نموده اند.


وی افزود: ما باید همواره پاسدار خون شهیدان باشیم و بدانیم کم کاری و کاستی ما در رسیدن به اهداف مقدس انقلاب، تبعات دنیوی و اخروی برای ما در پی خواهد داشت.


حجت الاسلام راهداری تصریح کرد: باید تلاش کنیم قدم به قدم پای خود را در جای پای شهدا و امام شهدا بنهیم تا از مسیر و صراط مستقیم الهی خارج نشویم .


امسال یک‌هزار و ۷۵۵ نفر از استان سیستان و بلوچستان عازم حج تمتع خواهند شد.


پروازهای رفت حجاج این استان از فرودگاه زاهدان و چابهار از ۱۴ تا ۱۶ خرداد و بازگشت آنها از عربستان نیز از ۱۵ تا ۱۷ تیرماه خواهد بود.


 
مطالب مرتبط

نظرات کاربران