اعزام نخستین گروه از زائران  نیجریه ای به عربستان اعزام نخستین گروه از زائران  نیجریه ای به عربستان اعزام نخستین گروه از زائران  نیجریه ای به عربستان بعثه مقام معظم رهبری در گپ بعثه مقام معظم رهبری در سروش بعثه مقام معظم رهبری در بله
اعزام نخستین گروه از زائران  نیجریه ای به عربستان اعزام نخستین گروه از زائران  نیجریه ای به عربستان اعزام نخستین گروه از زائران  نیجریه ای به عربستان اعزام نخستین گروه از زائران  نیجریه ای به عربستان اعزام نخستین گروه از زائران  نیجریه ای به عربستان

اعزام نخستین گروه از زائران  نیجریه ای به عربستان

نخستین گروه از زائران نیجریه ای امروز از ایالت کبی به عربستان سعودی سفر می کنند.

نخستین گروه از زائران نیجریه ای  متشکل از ۴۲۸ نفر امروز از ایالت کبی به عربستان سعودی سفر می کنند.


دو پرواز دیگر از زائران نیجریه ای هم قرار است امروز، ٢٦ اردیبهشت  وارد عربستان شوند. طبق برنامه در روزهای آینده زائران نیجریه ای هر روز با دو پرواز به سرزمین وحی سفر می کنند و به تدریج تعداد پروازها به پنج پرواز در روز افزایش می یابد.


تیمی متشکل از کادر درمان و پزشکی، کارکنان رسانه ، مسئولان اسکان ، کمیته تغذیه و امنیتی نیز از طرف کمیسیون ملی حج نیجریه، به عربستان اعزام شده اند.


این تیم در ساعات اولیه روز گذشته برای استقبال از زائران نیجریه ای که از امروز چهارشنبه سفر معنوی خود به عربستان را آغاز می کنند، وارد سرزمین وحی شدند.


گفتنی است انتظار می رود امسال حدود 65 هزار زائر نیجریه ای از بخش های دولتی و خصوصی در مراسم حج شرکت کنند  و اعزام آنها به عربستان  تا ٢١ خرداد ادامه خواهد داشت.
مطالب مرتبط

نظرات کاربران