انتشار مجله «حج» و بررسی مسائل مسلمانان روسیه انتشار مجله «حج» و بررسی مسائل مسلمانان روسیه انتشار مجله «حج» و بررسی مسائل مسلمانان روسیه بعثه مقام معظم رهبری در گپ بعثه مقام معظم رهبری در سروش بعثه مقام معظم رهبری در بله
انتشار مجله «حج» و بررسی مسائل مسلمانان روسیه انتشار مجله «حج» و بررسی مسائل مسلمانان روسیه انتشار مجله «حج» و بررسی مسائل مسلمانان روسیه انتشار مجله «حج» و بررسی مسائل مسلمانان روسیه انتشار مجله «حج» و بررسی مسائل مسلمانان روسیه

انتشار مجله «حج» و بررسی مسائل مسلمانان روسیه

مجله «حج» که به دو صورت الکترونیکی و مکتوب در سراسر روسیه منتشر شده، به بررسی تاریخچه و مسائل و مشکلات مسلمانان در بزرگترین رویداد معنوی سال می‌پردازد.

به گزارش ایکنا از روسیه؛ مجله «حج» از سال ۲۰۰۹ میلادی، با هدف ارتقای سطح اطلاعات عمومی مردم این کشور درباره بزرگترین رویداد معنوی سال در مسکو منتشر می‌شود که امسال نیز به چاپ رسیده است.


این مجله سهم بسیاری در بیان مشکلات مسلمانان در حج دارد و مطالبی را درباره مباحث اعتقادی که نیازمند به روزرسانی و ارائه اطلاعات صحیح است ارائه می‌کند و در دسترس مردم قرار می‌دهد.


همچنین در این مجله مطالب بسیاری درباره تاریخ حج از جمله در درباره اینکه مسلمانان در گذشته چطور به حج می‌رفتند نیز صحبت می‌شود و آرشیوی از مطالب و عکس‌های مرتبط نیز در این مجله در دسترس قرار می‌گیرد تا سبب تشویق مردم شود و زمینه آشنایی آنها با حج را فراهم کند. در این مجله مردم با آداب و سنن کشور خود و درگذشتگان در موضوع حج آشنا می‌شوند.


این مجله به کوشش شورای مفتیات و توسط انتشارات مدینه در مسکو منتشر می‌شود و نسخه الکترونیکی نیز دارد که زمینه ارائه آن در سراسر روسیه را فراهم می‌کند.


| شناسه مطلب: 97322
روسیه حجمطالب مرتبط

نظرات کاربران