استانداری بغداد مصوبه تقدس شهر کاظمین را به تصویب رساند استانداری بغداد مصوبه تقدس شهر کاظمین را به تصویب رساند استانداری بغداد مصوبه تقدس شهر کاظمین را به تصویب رساند بعثه مقام معظم رهبری در گپ بعثه مقام معظم رهبری در سروش بعثه مقام معظم رهبری در بله
استانداری بغداد مصوبه تقدس شهر کاظمین را به تصویب رساند استانداری بغداد مصوبه تقدس شهر کاظمین را به تصویب رساند استانداری بغداد مصوبه تقدس شهر کاظمین را به تصویب رساند استانداری بغداد مصوبه تقدس شهر کاظمین را به تصویب رساند استانداری بغداد مصوبه تقدس شهر کاظمین را به تصویب رساند

استانداری بغداد مصوبه تقدس شهر کاظمین را به تصویب رساند

استانداری بغداد با پیش نویس قانون حفظ تقدس شهر کاظمین که از سوی علی الکرعاوی رئیس کمیته امور دینی ارائه شده، موافقت کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج، استانداری بغداد با پیش نویس قانون حفظ تقدس شهر کاظمین که از سوی علی الکرعاوی رئیس کمیته امور دینی ارائه شده، موافقت کرد.


الکرعاوی گفت: این قانون برای حفظ تقدس این منطقه که از وجود حرم امام موسی کاظم و امام محمد جواد (علیهما السلام) بهره مند می باشد، مطرح شده است.


وی افزود: این قانون فضای مناسب را برای زیارت و برگزاری مراسم فراهم می کند و از اختلال در نظم عمومی و رعایت نکردن احترام امامین کاظمین (علیهما السلام) جلوگیری می کند.


منبع: حوزه نیوز
مطالب مرتبط

نظرات کاربران