توقف اعزام به عراق تا 11 آبان ماه؛ اعزام کاروان‌ها به شرط برقراری آرامش توقف اعزام به عراق تا 11 آبان ماه؛ اعزام کاروان‌ها به شرط برقراری آرامش توقف اعزام به عراق تا 11 آبان ماه؛ اعزام کاروان‌ها به شرط برقراری آرامش بعثه مقام معظم رهبری در گپ بعثه مقام معظم رهبری در سروش بعثه مقام معظم رهبری در بله
توقف اعزام به عراق تا 11 آبان ماه؛ اعزام کاروان‌ها به شرط برقراری آرامش توقف اعزام به عراق تا 11 آبان ماه؛ اعزام کاروان‌ها به شرط برقراری آرامش توقف اعزام به عراق تا 11 آبان ماه؛ اعزام کاروان‌ها به شرط برقراری آرامش توقف اعزام به عراق تا 11 آبان ماه؛ اعزام کاروان‌ها به شرط برقراری آرامش توقف اعزام به عراق تا 11 آبان ماه؛ اعزام کاروان‌ها به شرط برقراری آرامش

توقف اعزام به عراق تا 11 آبان ماه؛ اعزام کاروان‌ها به شرط برقراری آرامش

مدیرکل حج و زیارت استان اصفهان گفت: طبق آخرین اطلاعیه، سفرها به سمت عراق تا 11 آبان لغو شده و آغاز اعزام‌ها بعد از این تاریخ منوط به برقراری آرامش در این کشور است.

غلامعلی زاهدی در گفت‌وگوی خبری در اصفهان اظهار کرد: قرار بود از اول آبان اعزام کاروان‌های حج و زیارت به عتبات عالیات آغاز شود که به دلیل شرایط ویژه عراق این اتفاق رخ نداد.


مدیرکل حج و زیارت استان اصفهان با اشاره به اهمیت امنیت زائران عنوان کرد: تا زمانی که امنیت کامل برقرار نشود اعزام زائر نخواهیم داشت.


وی افزود: طبق آخرین اطلاعیه، سفرها تا 11 آبان به سمت عراق لغو شده وآغاز اعزام‌ها بعد از این تاریخ منوط به برقراری آرامش در این کشور است.


زاهدی در پاسخ به این سؤال که زائران استان اصفهان درحال حاضر درعراق حضور دارند، گفت: کاروان‌هایی که از طرف حج و زیارت اعزام می‌شوند، حضور ندارند.


مدیرکل حج و زیارت استان اصفهان در واکنش به از سرگیری پروازهای اصفهان-دمشق یادآور شد: از طرف سازمان حج و زیارت اعزامی به سوریه انجام نشده است و کسانی که فعلاً سفر می‌کنند تحت پوشش سازمان حج و زیارت اعزام نمی شوند بلکه به صورت متفرقه است.


به گفته زاهدی آمار نهایی زائران اربعین استان اصفهان بیش از 306 هزار نفر بود.
مطالب مرتبط

نظرات کاربران