اعلام زمان اعزام دانشگاهیان به عتبات اعلام زمان اعزام دانشگاهیان به عتبات اعلام زمان اعزام دانشگاهیان به عتبات بعثه مقام معظم رهبری در گپ بعثه مقام معظم رهبری در سروش بعثه مقام معظم رهبری در بله
اعلام زمان اعزام دانشگاهیان به عتبات اعلام زمان اعزام دانشگاهیان به عتبات اعلام زمان اعزام دانشگاهیان به عتبات اعلام زمان اعزام دانشگاهیان به عتبات اعلام زمان اعزام دانشگاهیان به عتبات

اعلام زمان اعزام دانشگاهیان به عتبات

معاون اجرایی و اعزام ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان از برنامه ریزی برای اعزام دانشگاهیان به عتبات عالیات طی ماه‌های شهریور و مرداد ۹۳ خبر داد.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني حج، محمد زارع گفت: در حال حاضر زمان ثبت نام و ظرفيت‌هاي عتبات عاليات دانشگاهيان، در سال جاري مشخص نشده و بعد از رايزني با مسئولان سازمان حج و زيارت مشخص خواهد شد.
وي افزود: اما برنامه ريزي ستاد اين است كه بتواند دانشگاهيان را طي ماه‌هاي مرداد و شهريور ۹۳ به سفر معنوي و زيارتي عتبات عاليات اعزام كند.
معاون اجرايي و اعزام ستاد عمره و عتبات دانشگاهيان يادآورشد: حدود ۲ هزار دانشجو از دانشگاه‌هاي مورد تقاضا در ايام نوروز به عتبات عاليات اعزام شدند.
وي در خصوص وضعيت اعزام‌هاي عمره دانشگاهيان، نيز گفت: تاكنون ۷۰ كاروان عمره دانشگاهي تشكيل شده و تا ۸ ارديبهشت ماه دانشجويان متاهل اعزام مي‌شوند از اين تاريخ به بعد اعزام دانشجويان مجرد آغاز خواهد شد.
زارع افزود: تا كنون ۸ هزار و ۵۰۰ نفر از دانشگاهيان به سفر معنوي عمره مفرده اعزام شده اند.


| شناسه مطلب: 44900
عتبات دانشجويانمطالب مرتبط

نظرات کاربران