حال و هوای کربلا در شب میلاد امام حسین عکس حال و هوای کربلا در شب میلاد امام حسین عکس حال و هوای کربلا در شب میلاد امام حسین عکس بعثه مقام معظم رهبری در گپ بعثه مقام معظم رهبری در سروش بعثه مقام معظم رهبری در بله
حال و هوای کربلا در شب میلاد امام حسین عکس حال و هوای کربلا در شب میلاد امام حسین عکس حال و هوای کربلا در شب میلاد امام حسین عکس حال و هوای کربلا در شب میلاد امام حسین عکس حال و هوای کربلا در شب میلاد امام حسین عکس

حال و هوای کربلا در شب میلاد امام حسین عکس

شهر مقدس کربلا حال و هوای دیگری دارد و شیفتگان و ارادتمندان خاندان عصمت و طهارت با چراغانی و آذین بندی خیابان‌ها و معابر و بر پایی جشن و سرور، این میلاد خجسته را جشن گرفته اند.

به گزارش خبرنگار اعزامي پايگاه اطلاع رساني حج به كربلاي معلي، شهر كربلا در شب ميلاد سرور شهيدان عالم، حضرت اباعبدالله الحسين (ع) غرق در نور و سرور است.
به همين مناسبت شهر مقدس كربلا حال و هواي ديگري دارد و شيفتگان و ارادتمندان خاندان عصمت و طهارت با چراغاني و آذين بندي خيابان‌ها و معابر و بر پايي جشن و سرور، اين ميلاد خجسته را جشن گرفته اند.
بارگاه ملكوتي و نوراني امام حسين (ع) و حضرت عباس (ع) را شور و شادي توصيف ناپذيري فراگرفته و مامن انسان‌هاي دلداده و شيفته اهل بيت عصمت و طهارت(ع) بويژه اباعبدالله الحسين (ع) شده است ومردم متدين با پخش نقل وشيريني اين ميلاد خجسته را به يكديگرتبريك مي گويند.
همزمان با شب سوم شعبان، هيئت ها و كاروانهايي از نقاط مختلف جهان به جشن و سرور ميلاد خجسته حضرت امام حسين(ع) پرداختند.
همچنين خيل شيفتگان خاندان عصمت و طهارت (ع) با حضور در حرم مطهر اباعبدالله الحسين و حضرت اباالفضل (عليها السلام)، ارادت خالصانه خود را به علمدار كربلا نشان دادند.
براساس تقويم عراق، امروز دوشنبه دوازدهم خرداد ماه روز ولادت حضرت سيدالشهدا عليه السلام است.


| شناسه مطلب: 45747
امام حسين عتباتمطالب مرتبط

نظرات کاربران