تخصیص ۶هزار خودرو برای حمل و نقل زائران حسینی تخصیص ۶هزار خودرو برای حمل و نقل زائران حسینی تخصیص ۶هزار خودرو برای حمل و نقل زائران حسینی بعثه مقام معظم رهبری در گپ بعثه مقام معظم رهبری در سروش بعثه مقام معظم رهبری در بله
تخصیص ۶هزار خودرو برای حمل و نقل زائران حسینی تخصیص ۶هزار خودرو برای حمل و نقل زائران حسینی تخصیص ۶هزار خودرو برای حمل و نقل زائران حسینی تخصیص ۶هزار خودرو برای حمل و نقل زائران حسینی تخصیص ۶هزار خودرو برای حمل و نقل زائران حسینی

تخصیص ۶هزار خودرو برای حمل و نقل زائران حسینی

دو وزارتخانه عراقی به همراه تعدادی از سازمانهای ایرانی ۶هزار خودروی سبک و سنگین را جهت حمل و نقل زائران اختصاص داده اند.

به گزارش خبرنگار اعزامي پايگاه اطلاع رساني حج از كربلاي معلي، دو وزارتخانه عراقي به همراه تعدادي از سازمانهاي ايراني ۶هزار خودروي سبك و سنگين را جهت حمل و نقل زائران اختصاص داده اند.
برخي از سازمانها و ارگانهاي ايراني همچون شهرداري تهران و سازمان حج و زيارت نيست قرار است هزار خودرو براي حمل و نقل زائران وارد عراق كنند.
همچنين معاون اول استاندار كربلا از تخصيص پنج هزار دستگاه از انواع خودروهاي سبك و سنگين در طرح حمل و نقل ويژه زوار اربعين امام حسين عليه السلام خبر داد.
جاسم الفتلاوي گفت: خودرو‌ها از دو وزارتخانه حمل و نقل و بازرگاني و همچنين از دو آستان مقدس امام حسين و امام علي عليهما السلام در اختيار طرح قرار گرفته اند و از شوراي محلي نيز هزار خودرو اجاره شده است.
وي ادامه داد: حمل و نقل سخت‌ترين مشكل زوار بخصوص در زيارت‌هاي ميليوني است. از اين رو اهتمام ما بعد از امنيت، فعال سازي جنبه حمل و نقل به منظور پايان بخشيدن به مشكلات زوار است.


| شناسه مطلب: 49602
كربلا اربعينمطالب مرتبط

نظرات کاربران