برگزاری نماز جمعه در مسجدالاقصی با حضور 20 هزار نمازگزار فلسطینی برگزاری نماز جمعه در مسجدالاقصی با حضور 20 هزار نمازگزار فلسطینی برگزاری نماز جمعه در مسجدالاقصی با حضور 20 هزار نمازگزار فلسطینی بعثه مقام معظم رهبری در گپ بعثه مقام معظم رهبری در سروش بعثه مقام معظم رهبری در بله
برگزاری نماز جمعه در مسجدالاقصی با حضور 20 هزار نمازگزار فلسطینی برگزاری نماز جمعه در مسجدالاقصی با حضور 20 هزار نمازگزار فلسطینی برگزاری نماز جمعه در مسجدالاقصی با حضور 20 هزار نمازگزار فلسطینی برگزاری نماز جمعه در مسجدالاقصی با حضور 20 هزار نمازگزار فلسطینی برگزاری نماز جمعه در مسجدالاقصی با حضور 20 هزار نمازگزار فلسطینی

برگزاری نماز جمعه در مسجدالاقصی با حضور 20 هزار نمازگزار فلسطینی

اداره اوقاف اسلامی قدس از برگزاری نماز جمعه در مسجد الاقصی با حضور 20 هزار نمازگزار فلسطینی و با رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج، هزاران فلسطینی روز گذشته (13 تیرماه) نماز جمعه را در شهر قدس با رعایت تدابیر پیشگیرانه برای مقابله با گسترش کرونا برگزار کردند.
بر اساس گزارش خبرگزاری «آناتولی» ترکیه، اداره اوقاف اسلامی در قدس تعداد نمازگزاران در مسجد الاقصی را قریب به ۲۰ هزار نفر اعلام کرد.
«یوسف ابوسنینه» امام جماعت مسجد الاقصی در خطبه‌های نماز جمعه از نمازگزاران خواست تا برای توقف موج جدید شیوع کرونا به شیوه نامه‌های بهداشتی پایبند باشند.
اداره اوقاف اسلامی قدس در دستورات بهداشتی خود از نمازگزاران خواسته بود با پوشش ماسک و سجاده‌های اختصاصی خودشان به مسجد بیایند و فاصله اجتماعی را هم به منظور پیشگیری از ابتلا به کرونا رعایت کنند.
منابع پزشکی فلسطین در قدس هم شمار مبتلایان به کرونا در قدس شرقی را از زمان شیوع کرونا در مارس گذشته در این شهر، ۴۴۵ نفر اعلام کردند.
بر اساس اعلام وزارت بهداشت تشکیلات خودگردان فلسطین تا امروز جمعه در سرزمین‌های فلسطینی، سه هزار و ۴۸۵ نفر مبتلا به کرونا شدند که از این بین، ۱۲ نفر جان باختند.
در شانزدهم خرداد ماه گذشته نخستین نماز جمعه مسجد الاقصی پس از تعطیلی موقت مسجد به دلیل شیوع شدید بیماری کرونا برگزار شد.
مطالب مرتبط

نظرات کاربران