رادیو پژوهش راه اندازی شد رادیو پژوهش راه اندازی شد رادیو پژوهش راه اندازی شد بعثه مقام معظم رهبری در گپ بعثه مقام معظم رهبری در سروش بعثه مقام معظم رهبری در بله
رادیو پژوهش راه اندازی شد رادیو پژوهش راه اندازی شد رادیو پژوهش راه اندازی شد رادیو پژوهش راه اندازی شد رادیو پژوهش راه اندازی شد

رادیو پژوهش راه اندازی شد

رادیو پژوهش به همت پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی برای جمع آوری مجموعه فایلهای سخنرانی ها، همایش ها و نشست های علمی راه اندازی شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج، پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی مجموعه فایل‌های سخنرانی‌ها، همایش‌ها و… را در قالبی تحت عنوان رادیو پژوهش جمع آوری کرده است تا محققان و پژوهشگران به صورت رایگان و به آسانی بتوانند از آن استفاده کنند.
هدف از تأسیس رادیو پژوهش دسترسی آسان به فایل‌های صوتی همایش‌ها، کرسی‌های مختلف و نشست‌های علمی است.
هم چنین فایل صوتی برنامه‌های تلویزیونی اعضای هیأت علمی که در قالب مناظره یا درس‌گفتار است در رادیو پژوهش قابل دسترسی است.
هم اکنون نزدیک به دویست فایل صوتی در دسترس است که هم می‌توان به صورت آنلاین گوش داد و هم می‌توان فایل صوتی را دریافت کرد و سپس آن را گوش داد.
از ویژگی های رادیو پژوهش جستجوی خوب آن است که با بخشی از عنوان استاد یا جلسه می‌توان به اصل فایل دسترسی پیدا کرد و هم چنین با کمک برچسب‌ها نیز می‌توان به فایل‌ها رسید.
رزومه مختصری از ارائه کنندگان نیز در سایت قابل مشاهده است که این بخش هنوز به صورت کامل انجام نشده است.
این سایت روزانه به روز رسانی و جدیدترین فایل‌های صوتی در آن بارگذاری می‌شود.
محققان برای بهره گیری از این رادیو، می توانند از این لینک، استفاده کنند.


| شناسه مطلب: 101302
رادیو پژوهشمطالب مرتبط

نظرات کاربران