استقبال خدام عتبه حسینی از زائران ایرانی در اربعین استقبال خدام عتبه حسینی از زائران ایرانی در اربعین استقبال خدام عتبه حسینی از زائران ایرانی در اربعین بعثه مقام معظم رهبری در گپ بعثه مقام معظم رهبری در سروش بعثه مقام معظم رهبری در بله
استقبال خدام عتبه حسینی از زائران ایرانی در اربعین استقبال خدام عتبه حسینی از زائران ایرانی در اربعین استقبال خدام عتبه حسینی از زائران ایرانی در اربعین استقبال خدام عتبه حسینی از زائران ایرانی در اربعین استقبال خدام عتبه حسینی از زائران ایرانی در اربعین

استقبال خدام عتبه حسینی از زائران ایرانی در اربعین

خدام عتبه حسینی در دیدار وابسته فرهنگی کشورمان در بغداد آمادگی خود را برای استقبال از زائران ایرانی در ایام اربعین اعلام کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج به نقل از روابط عمومی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، هیأتی از خدام عتبه حسینی به سرپرستی سید محمد بحرالعلوم، مدیر بخش خدام عتبه حسینی و سید محمد عبد جاسم، مدیر روابط عمومی عتبه حسینی با حمزه نجاتی آرانی، وابسته فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در بغداد دیدار کردند.


این دیدار که در آستانه اربعین حسینی در محل رایزنی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در بغداد صورت گرفت، سید محمد بحرالعلوم آمادگی خود را برای استقبال از زائران ایرانی در ایام اربعین اعلام کرد.


وی خواستار تلاش مشترک و هماهنگ عتبه حسینی و سفارت جمهوری اسلامی ایران برای افزایش تعداد زوار ایرانی در مراسم اربعین شد.


نجاتی آرانی، وابسته فرهنگی کشورمان در بغداد در سخنانی، گفت: دولت جمهوری اسلامی ایران آمادگی خود را برای اعزام زائران ایرانی با رعایت پروتکل‌های بهداشتی به دولت عراق اعلام کرده است.


وی همچنین، افزود: ایرانیان همواره خاطره خوشی از میهمان نوازی مردم عراق در ایام اربعین حسینی به ذهن دارند و ما معتقد هستیم زیارت امام حسین علیه السلام باعث گشایش و حل مشکلات در همه عرصه‌های سیاسی و اجتماعی خواهد شد.


گفتنی است؛ این دیدار در حاشیه فراهم سازی مقدمات برای سفر دو تن از خدام عتبه حسینی برای سفر به تبریز و شرکت در همایش پیرغلامان حسینی انجام شد.
مطالب مرتبط

نظرات کاربران